آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سایپای اکبری بالاخره طعم برد را چشید/امید تبریزی ها برای صعود به پلی آف زنده ماند

به گزارش آریاورزش، هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال با ۶ بازی پیگیری شد و تیم های شهرداری ورامین، پیام خراسان، سایپای تهران، شهرداری تبریز، پیکان تهران و فولاد سیرجان مقابل حریفشان به پیروزی رسیدند. این هفته از لیگ برتر را باید طولانی ترین هفته لیگ نامید چرا که ۳ بازی ۴ سته و ۳ بازی ۵ سته انجام شد.

عقاب نهاجا ۱، شهرداری ورامین ۳

تیم شهرداری ورامین در یک بازی خارج از خانه توانست از سد تیم نظامی عقاب بگذرد و صدر نشینی را در اختیار خود قرار دهد. این تیم با ۴۸ امتیاز فاصله خود را با پیکان رده دومی به ۵ امتیاز رساند. عقاب با این باخت همچنان در رده ۱۲ جدول ۱۳ تیمی قرار دارد.

تصاویر دیدار ش.ارومیه و ش.ورامین/لیگ برتر والیبال ۹۷

پیام خراسان ۳، شهرداری ارومیه ۱

پیامی های خراسان که دیروز رای بازی چند هفته پیش خود مقابل خاتم اردکان را دریافت کردند و یک پیروزی بی دردسر سه بر صفر ۲۵-۰ در هست به دست اوردند و هر چند از داشتن هوادار و کاپیتان خود سعید مصطفی وند محروم بودند، با انگیزه ای مضاعف مقابل شهرداری چی های اورمی صف ارایی کردند و توانستند بازی را به سود خود تمام کنند. ارومیه ای ها هر چند ست اول را با پیروزی پشت سر گذاشتند اما این پیامی ها بودند که در سه ست بعدی بازی را در دست گرفتند و این پیروزی را به نام خود ثبت کردند تا امید ارومیه ها برای صعود به پلی آف ناامید شود. پیامی ها با این برد جای کاله را گرفتند و چهارم شدند و شهرداری چی های ارومیه ای همچنان در رده ۱۱ قرار دارند.

شهرداری گنبد ۲، سایپا تهران ۳

سایپای تهران که مدتها رنگ پیروزی را ندیده بود بالاخره در یک نبرد طولانی گنبدی های پرشور را در خانه برد تا انگیزه مضاعف برای هفته بعد پیدا کند. اکبری که هفته ها نتیجه نمی گرفت بالاخره روی خوش پیروزی را دید تا بتواند برای هفته های اینده نفشه های جدیدی طراحی کند. گنبدی ها هم که این هفته بدون سرمربی و بدون بمب افکنشان، تاجر، بازی کردند نتیجه را واگذار کردند تا پس از سایپا در رده هشتم جدول قرار گیرند.

شهرداری تبریز۳، شهروند اراک۱

شهرداری چی های تبریز برخلاف شهرداری همسایه شان توانستند این هفته را با برد پشت سر بگذارند تا صعودشان به پلی آف رنگ تازه ای بگیرد. تبریزی ها با کسب این برد جایگاهشان در جدول تغیری نکرد و رتبه دهم را دارد. شهروند اراک نیز با این باخت در رده نهم باقی ماند.

پیکان تهران۳، خاتم اردکان۲

پیکانی ها که این هفته مثل هفته پیش از امتیاز میزبانی برخوردار بئدند در دو ست ابتدایی خیلی عالی ظاهر شدند و حتی در ست سوم ۲۰-۱۹ پیش بودند اما چند جای خالی شهرام محمودی ست سوم را باختند تا برد سه بر صفرشان به اما و اگر کشیده شود. در ست چهارم باز هم با بازی خوب شهرام محمودی و حسن صنوبر خاتمی ها بردند تا بازی به ست حساس پنجم کشیده شود. ست پنجم اما پیکانی ها جای هیچ اشتباهی باقی نگذاشتند و توانستند این بازی را به سود خود تمام کنند. پیکان در رده دوم جا خوش کرده و اصلی ترین تعقیب کننده ورامینی هاست. هرچند فاصله ۵ امتیاز است. اردکانی ها با وجود باخت و کسب ۱ امتیاز از این بازی همچنن در رده سوم هستند.

فولاد سیرجان۳، کاله مازندران ۲

ماراتن شمال و جنوب کشور به سود جنوبی ها تمام شد. سیرجانی ها با وجود هواداران خود و بازی سازی خوب مهدوی پاسور اسبق تیم ملی، ست حساس پنجم را بردند تا کاله ای ها را یک پله نسبت به هفته قبل در جدول رده بندی سقوط دهند. طولانی ترین ست در این هفته ست سوم این بازی بود که ۲۸-۳۰ به سود کاله تمام شد. سیرجان در رده ششم و کاله در رده پنجم جدول قرار دارند.

🏐نتایج هفته نوزدهم لیگ برتر۹۷ والیبال به شرح زیر است:

🔶عقاب نهاجا ۱️⃣ – ۳️⃣ شهرداری ورامین
۱️⃣ ۲۲-۲۵
۲️⃣ ۱۵-۲۵
۳️⃣ ۲۵-۲۳
۴️⃣ ۱۸-۲۵

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
🔷 پیام خراسان ۳️⃣ – ۱️⃣شهرداری ارومیه
۱️⃣ ۲۳-۲۵
۲️⃣ ۲۵-۲۰
۳️⃣ ۲۵-۲۰
۴️⃣ ۲۵-۱۷

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

🔶 شهرداری گنبد ۲️⃣ – ۳️⃣ سایپا تهران
۱️⃣ ۱۵-۲۵
۲️⃣ ۲۶-۲۴
۳️⃣ ۲۳-۲۵
۴️⃣ ۲۵-۲۱
۵️⃣ ۱۳-۱۵

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

🔷 شهرداری تبریز ۳️⃣ – ۱️⃣ شهروند اراک

۱️⃣ ۲۵-۲۰
۲️⃣ ۲۵-۱۶
۳️⃣ ۲۰-۲۵
۴️⃣ ۲۵-۱۸

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

🔶 پیکان تهران ۳️⃣ – ۲️⃣ خاتم اردکان

۱️⃣ ۲۵-۱۶
۲️⃣ ۲۵-۲۱
۳️⃣ ۲۱-۲۵
۴️⃣ ۲۶-۲۶
۵️⃣ ۱۵-۹

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

🔷 فولاد سیرجان ۳️⃣ – ۲️⃣ کاله مازندران

۱️⃣ ۲۵-۲۳
۲️⃣ ۲۰-۲۵
۳️⃣ ۲۸-۳۰
۴️⃣ ۲۵-۲۳
۵️⃣ ۱۵-۱۳

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد