به گزارش خبرنگار آریاورزش، رضا صفایی پس از شکست سه بر صفر مقابل سایپا و عدم راهیابی به فینال در گفتگوی اختصاصی با آریاورزش گفت: به نظر من بازی خیلی خوبی نبود. یک بازی یکطرفه بود و سایپا خیلی خوب توانست بازی را بدست بگیرد. ما هم نتوانستیم کارایی لازم خود را به اجرا بگذاریم. سایپا تیم خیلی باتجربه‌ای است و بازیکنان و کادر فنی خیلی خوبی هم دارد. انشاءالله که بتوانیم‌ بازی رده‌بندی را خوب بازی کنیم تا بتوانیم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

قطر پاسور باتجربه باشگاه کاله در پاسخ به این سؤال که باشگاه کاله در ابتدای فصل چهار بازیکن اصلی خود را به دلیل پیوستن به تیم پیکان از دست داد، آیا پیش‌بینی می‌کردند با تعدادی جوان تا این مرحله راه پیدا کنند؟ توضیح داد: به نکته خیلی خوبی اشاره کردید. ۴-۵ بازیکن ما اولین سالی است که در لیگ بازی می‌کنند و برای اولین‌بار در بین چهار تیم قرار گرفتند. خب خیلی سخت است و بازی در مرحله پلی‌آف برایشان سنگین بود. من به مجموعه کاله و شخص آقای عطایی تبریک می‌گویم که به این بازیکنان اعتماد کردند و بازیکنان هم به خوبی پاسخ اعتماد آقای عطایی را دادند و در نهایت جزء چهار تیم قرار گرفتیم.

کاله آمل / لیگ برتر والیبال ۹۷
کاله آمل / لیگ برتر والیبال ۹۷

وی در خصوص خودباوری بازیکنان تیم کاله افزود: تمام این خودباوری‌ها به کادر فنی ما برمی‌گردد. واقعا کادر خیلی خوبی داریم و آقای عطایی هم بهترین مربی ایران است و همیشه نکات خیلی خوبی را به ما می‌گوید. اگر نگاه کنید همه تیم‌ها ۱۰-۱۲ تا کادر فنی دارند. اما ما غیر از آقای عطایی، آقایان حسین کاظمی (کمک مربی) و حسین خوریانی (آنالیزور) را داشتیم. همچنین آقای قلی‌پور پزشک تیم ما واقعا شبانه روز زحمت کشید. چون در تیم‌مان مصدوم زیاد داشتیم، اما آقای قلی‌پور تلاش زیادی کردند تا مصدومیت بچه‌ها رفع شود. در نهایت مدیون هواداران‌مان و شرمنده‌ایم که نتوانستیم به فینال برویم. انشاءالله که در بازی سوم – چهارمی بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

رضا صفایی در خصوص میزبانی شهر تبریز و بازی با تیم پیام گفت: نمی‌دانم شاید سازمان لیگ دلیل خاصی برای این تصمیم دارد، اما من شخصا به عنوان بازیکن خیلی راضی به این کار نبودم. پیام هم تیم خیلی خوبی است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. بازی خیلی قشنگی خواهد شد انشاءالله که ما بتوانیم ریکاوری کرده و بازی خوبی ارائه بدهیم.

رضا صفایی/ لیگ برتر والیبال - کاله
رضا صفایی / لیگ برتر والیبال – کاله

 

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید