پردیس آریافر/ به گزارش آریاورزش، تیم اسکرا بلهاتوف در فصل جدید، طی نقل و انتقالات ۲۰۱۸ تنی چند از ستارگان خود را از دست داد و با گذشت چند هفته از پلاس لیگا هنوز نتوانسته جایگاه مناسبی در جدول پیدا کند. پیش از رقابتهای هفته هشتم لیگ، میلاد عبادی‌پور طی مصاحبه‌ای با باشگاه اسکرا، به ارزیابی وضعیت کنونی تیم پرداخت با ما همراه باشید.

* در مورد عملکرد اسکرا در فصل جدید برایمان بگو.

میدانم که اوایل فصل بازی ها رو خوب شروع نکردیم و در حد نام اسکرا و قهرمان فصل گذشته نبودیم. اما باید بپذیریم که هنوز راهی طولانی و بازی های زیادی در پیش داریم. اینکه اوایل فصل یک مقدار بد شروع کردیم طبیعی است. امیدوارم که در آینده بتوانیم همه چیز را تغییر دهیم و عملکردمان بهتر شود؛ و من مطمئنم که این تغییرات صورت خواهد گرفت. چون در آینده لیگ قهرمانان و لیگ لهستان را در پیش داریم. بنابراین قطعا شرایط تغییر میکند.

* از عملکرد خودت راضی هستی؟

نمی توانم بطور ۱۰۰ درصد بگویم بله. اما همانطور که گفتم راه زیادی در پیش داریم و باید برای تمام بازی خودمان را آماده کنیم، نه فقط برای یک بازی. اما احتیاج داریم که بیشتر تمرین کنیم. می توانم بگویم که صد در صد می جنگیم. برای آینده آماده ایم، چون راهی سخت و بازی های دشواری پیش رویمان است.

* درباره روند رو به بهبود اسکرا در بازی های اخیر چه صحبتی داری؟

همانطور که گفتم امسال اصلا در حد فصل گذشته و نام اسکرا نبودیم. باید بهتر از این باشیم و در حد و اندازه خودمان، نام اسکرا و مثل یک قهرمان بازی کنیم. می توانم بگویم در بازی مقابل رسوویا مثل یک قهرمان بودیم. اما من مطمئنم که در آینده شرایط بهتر میشود. ما اسکرا هستیم و می توانیم برای هر تیمی در لهستان و حتی شاید در دنیا خطرناک باشیم.

نظرت در مورد بازیکنان جوان و تازه ای که امسال به اسکرا اضافه شدند چیست؟

قطعا آنها به ما کمک زیادی کردند و در آینده هم به تیم کمک خواهند کرد. تیم ما به چنین بچه هایی نیاز دارد. تنها نکته مهم این است که آنها خودشان و ما را باور داشته باشند. البته آنها قهرمان هستند و بدون استرس بازی میکنند اما تازه امسال به تیم آمدند و به زمان احتیاج دارند تا بتوانند مثل عملکردشان در تیم ملی بازی کنند. هم ما به آنها اعتماد داریم و هم آنها، باشگاه هم به همه ما اعتماد دارند و من مطئنم در آینده بهتر و بهتر خواهیم شد. (اسکرا این فصل تنی چند از بازیکنان جوان تیم ملی را جذب کرد)

وضعیت اسکرا در بازی های آینده (احتمالا لیگ قهرمانان) را چکونه ارزیابی می‌کنی؟

اگر این را بپذیریم که ما قهرمان فصل گذشته لهستان هستیم، با توجه به اینکه راه سختی هم در پیش داریم می توانیم موفق شویم. این به خودمان بستگی دارد. اگر باور نکنیم که ما قهرمانیم، بله ممکن است همه بازی ها را ببازیم که البته این اتفاق نخواهد افتاد. البته همه تیم ها قهرمان هستند و راه سختی دارند، بنابراین باید صد در صد تلاش کنند. ما هم این شرایط را می دانیم و باید خیلی خیلی تلاش کنیم. هیچ بازی آسانی برای ما و سایر تیم ها وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید