آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.
انتخاب دسته بندی

اخبار ستارگان جهان

ستارگان والیبال دنیا در جام «امیر قطر» / حضور انگاپت در تیم الریان

هر ساله در کشور قطر تورنمنتی به نام «جام امیر قطر» برگزار می‌شود که در آن از بهترین بازیکنان دنیا برای شرکت در این تورنمنت دعوت به عمل می‌آید. با اینکه ورزش قطر در دنیا جایگاه خاصی ندارد٬ اما ستارگان والیبال دنیا برای حضور در این مسابقات…
ادامه مطلب ...

خداحافظی انگاپت از مودنا تا قطع همکاری با استویچف / ایده خلاقانه هواداران برای حفظ برونو رزنده

باشگاه مودنا پس از یکسال با مربی بلغاری خود قطع همکاری کرد تا پس از خداحافظی انگاپت و برونو٬ قلب‌های زرد و آبی دوران جدیدی را تجربه کنند.
ادامه مطلب ...

رزنده از زردپوشان خداحافظی کرد؟ / پیام معنادار برونو برای هواداران و باشگاه مودنا

شب گذشته پس از آن که باشگاه مودنا والی درمرحله نیمه نهایی لیگ ایتالیا ، بازی را به حریف خود لوبه چیویتانووا واگذارکرد و برای دومین سال متوالی از راهیابی به فینال باز ماند، برونو رزنده پیام معناداری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که شاید…
ادامه مطلب ...

🌟 پارتیزان‌های شیاطین سرخ سنگر خود را حفظ کردند

باشگاه پروجای ایتالیا قرارداد ستاره‌های صربستانی خود را تمدید کرد. الکساندر آتاناسیه‌ویچ و مارکو پودراشچانین٬ پشت‌خط زن و مدافع تیم ملی صربستان برای دو فصل دیگر در پروجا ماندنی شدند.
ادامه مطلب ...