آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.
انتخاب دسته بندی

والیبال جهان

خلاصه دیدار فینال زنیت کازان ۳- لوبه ۲ +ویدئوی تیم منتخب لیگ قهرمانان والیبال اروپا ۲۰۱۸

برای دانلود ویدئو با حجم ۴۹ مگابایت کلیک کنید ویدئوی تیم منتخب رقابتهای لیگ قهرمانان والیبال اروپا برای دانلود ویدئو با حجم ۳۱ مگابایت کلیک کنید
ادامه مطلب ...

سرانجام ولاسکو، آرژانتین را هم ترک کرد/شادی وصف ناپذیر مودنا از بازگشت مربی

پس از اختلافات پیش آمده میان استویچف و باشگاه مودنا، خولیو ولاسکو، آرژانتین را به مقصد مودنای ایتالیا ترک کرد تا فصل 2018-2019 را به سرزمین خاطره های شیرینش بازگردد
ادامه مطلب ...

گالری تصاویر شب پایانی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸/از شادی قهرمانی تا اشکهای لئون در آستانه جدایی

تصاویر منتخبی از رویدادهای شب پایانی لیگ قهرمانان اروپا/ از شادی قهرمانی و زیبایی های والیبال تا اشکهای جدایی مرد شماره یک والیبال جهان از زنیت کازان.
ادامه مطلب ...

حسن ختام لیگ قهرمانان والیبال اروپا+ ویدئوی اهدای جوایز

سرانجام رقابتهای حساس و تماشایی لیگ قهرمانان اروپا، به دور نهایی رسیدو باز هم این کهکشانی های شکست ناپذیر زنیت بودند که با نتیجه ۳-۲ لوبه را مغلوب کرده و بر سکوی نخست اروپا تکیه زدند.
ادامه مطلب ...

رقابت نفسگیر ۳+۱ در لیگ قهرمانان والیبال اروپا + آمار ستارگان تا به اینجا

رقابتهای لیگ قهرمانان والیبال اروپا 2018، به دور فینال رسیده است و کازان میزبان ستارگان نامی تیم های صاحب سبک قاره سبز می باشد. آمار قابل ملاحظه برخی از ستارگان راه یافته 4 تیم به دور نهایی را در ادامه مشاهده خواهید نمود.
ادامه مطلب ...

ویدئوی کامل دیدار پروجیا ۳ – لوبه ۰ / پنجمین فینال سوپر لیگ والیبال ایتالیا۲۰۱۸

سرانجام تیم پروجیا ایتالیا در پنجمین دیدار فینال رقابتهای سوپر لیگ والیبال ایتالیا موفق شد با نتیجه 3-0 لوبه را از پیش رو برداشته و قهرمانی فصل 2018-2017 را با برترین عملکرد بدست آورد.
ادامه مطلب ...

خولیو ولاسکو : حضور بازیکنان کوبایی در تیم ملی کشوری دیگر، اصلا درست نیست

خولیو ولاسکو با انتقاد از حضور ستاره‌های والیبال کوبا در تیم‌های ملی کشورهای دیگر گفت: در هیچ رشته ورشی به این راحتی مجوز حضور در تیم ملی دیگر داده نمی‌شود.
ادامه مطلب ...