آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.
انتخاب دسته بندی

لیگ برتر

محمدی راد: تیم شهرداری ارومیه را تحت تاثیر قرار دادیم

به گزارش آریاورزش و نقل از ایمنا رحمان محمدی راد سرمربی تیم سپاهان در مصاحبه بعد از بازی گفت: تیم شهرداری ارومیه را تحت تاثیر قرار دادیم. رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: هر بازی که می‌گذرد روند عملکرد تیم بهتر می‌شود.…
ادامه مطلب ...

آنچه در هفته پنجم لیگ برتر والیبال گذشت / از تلاش قابل تمجید گنبدی‌ها تا انتقام سپاهان

آنچه در هفته پنجم لیگ برتر والیبال گذشت / از تلاش قابل تمجید گنبدی‌ها تا انتقام سپاهان و در نهایت، چهارمین برد تیم‌های سایپا، فولاد مبارکه سپاهان، شهرداری ورامین و شهداب یزد به ثبت برسد.
ادامه مطلب ...

نفرزاده سرمربی تیم والیبال خاتم‌اردکان: بازیکنان خاتم اردکان در مدار پیشرفت هستند

نفرزاده سرمربی تیم خاتم‌اردکان گفت: بازی سختی مقابل تیم هورسان رامسر داشتیم ما از آنها هیچگونه اطلاعاتی نداشتیم اما در کل توانستیم 3-0 پیروز شویم.
ادامه مطلب ...

ترکاشوند سرمربی تیم ‌والیبال پیکان: داور ‌می‌توانست بازیکنان ورامین را اخراج کند

ترکاشوند با بیان اینکه داور می‌توانست بازیکنان شهرداری ورامین را اخراج‌ کند گفت: در بخش دفاع ما خیلی بهتر از حریف بودیم، اما در دریافت اول مشکل داشتیم‌
ادامه مطلب ...

تابش‌نژاد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین: داور والیبال مگر چقدر حق اشتباه دارد؟

تابش‌نژاد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین، با انتقاد از عملکرد داور بازی این تیم مقابل پیکان گفت: بازی خیلی خوبی بود و دو تیم تلاش خود را انجام دادند.
ادامه مطلب ...

هفته چهارم لیگ برتر والیبال ایران با دبل یزدی ها در پیروزی به پایان رسید

در هفته چهارم  لیگ برتر والیبال ایران یزدی ها در پیروزی دبل کردند. همچنین نمایندگان گنبد، سیرجان، ورامین، کردستان و آمل حریفان خود را پشت سر گذاشتند.
ادامه مطلب ...