آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.
انتخاب دسته بندی

والیبال ایران

اظهارات مرتضی شریفی و صابر کاظمی از تجربه اولین حضور در تیم ملی

در بین لیست جوانان حاضر در تیم ملی، سراغ مرتضی شریفی دریافت کننده توانمند تیم سابق نوجوانان و صابر کاظمی پشت خط زن 20 ساله گرگانی این لیست رفتیم تا از آخرین وضعیت آنان جویا شویم.
ادامه مطلب ...

آمار عملکرد میلاد عبادی پور تا پایان پلی آف پلاس لیگای لهستان ۲۰۱۸

میلاد عبادی پور در یک فصل حضور در تیم اسکرا بلهاتوف لهستان ثابت کرد یک بازیکن متعهد و حرفه ای و صادق در جایی که زمینه کافی برای رشد وجود داشته باشد می تواند نقش چشمگیری در موفقیتهای یک تیم ایفا کند.
ادامه مطلب ...

کولاکوویچ ۴ بازیکن را از تیم ملی خط زد/ یک هفته تا خط خوردن ۷ بازیکن دیگر باقی است

اردوی تیم ملی والیبال ایران 14 فروردین برای شرکت در لیگ ملت های والیبال آغاز شد. در فهرست اولیه کولاکوویچ نام 37 بازیکن حضور داشت که چهار نفر از آنها خط خوردند
ادامه مطلب ...

اسپانسر جدید تیم ملی، که با معرفی سعید معروف به فدراسیون راه یافت؛ چه کسی بود؟

چندی پیش سعید معروف در پیج خود عکسی را منتشر کرد که وی را در دفتر کار یک شخصیت علمی و جوان کشورمان نشان می داد. سوال بسیاری از هواداران معروف این بود؛ این شخص چه کسی است؟
ادامه مطلب ...

پاسخ فدراسیون والیبال به عکسی که برای سعید معروف حاشیه ساز شد

چند روز پیش عکسی از جلسه هیات رئیسه فدراسیون والیبال در شبکه های اجتماعی منتشر شد که حضور سعید معروف کاپیتان تیم ملی کشورمان را در میان آنان حواشی زیادی برای وی ایجاد کرد.
ادامه مطلب ...