آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.
انتخاب دسته بندی

قهرمانی والیبال مردان آسیا 2019

کولاکویچ: منتظر هستیم تا ببینیم چه تیمی حریف ما خواهد بود / در مورد تیم کره نظری ندارم

ایگور کولاکوویچ پس از دیدار تیم های ملی والیبال ایران و کره جنوبی در رقابت های قهرمانی آسیا در نشست خبری گفت: بازی بسیار دراماتیکی بود.
ادامه مطلب ...

برانسیلاو: بازی کردن و بردن جلوی تیم‌های قدرتمندی مثل ایران غیرممکن است

مورو برانسیلاو سرمربی تیم ملی چین تایپه پس از شکست ۳ بر صفر در مرحله یک‌چهارم مسابقات قهرمانی آسیا در نشست خبری گفت: به تیم و مردم ایران برای این برد و چنین جو فوق‌العاده‌ای تبریک می‌گویم.
ادامه مطلب ...

کولاکویچ: انرژی زیادی مصرف کردیم اما توانستیم به مشکلات غلبه کنیم و بر چین تایپه شویم

ایگور کولاکویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل چین تایپه در نشست خبری گفت: من شخصا انتظار چنین بازی را مقابل چین تایپه داشتم.
ادامه مطلب ...

اوکرا موهان: تجربه خوبی برای ما بود/ به خاطر پدرم به والیبال گرایش پیدا کردم

اوکرا موهان کاپیتان تیم ملی هند در نشست خبری پس از شکست ۳ بر صفر برابر ایران گفت: این بازی تجربه خوبی برای ما بود/ به خاطر پدرم به والیبال گرایش پیدا کردم
ادامه مطلب ...

ایگور کولاکویچ: بازی خیلی خوبی برای ما بود و توانستیم سه بر صفر پیروز شویم.

ایگور کولاکویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل هند در نشست خبری گفت: بازی خیلی خوبی برای ما بود و توانستیم سه بر صفر پیروز شویم.
ادامه مطلب ...

 والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۱۹ – تهران/پیش بازی ایران و هندوستان

‌تیم ملی والیبال ایران امروز در آخرین بازی از مرحله یک‌چهارم نهایی قهرمانی آسیا به مصاف تیم هندوستان می‌رود تا بتواند صعود خود را به نیمه‌نهایی قطعی کند.
ادامه مطلب ...