تغییر زمان بازی های لیگ به دلیل حضور فولادسیرجان در جام باشگاه های جهان

به گزارش آریاورزش به نقل از فدراسیون والیبال زمان برگزاری دو هفته پایانی دور رفت لیگ برتر مردان ایران با قطعی شدن زمان و میزبان رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های جهان و شرکت تیم فولاد سیرجان در این مسابقات تغییر کرد.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان سال 2021 از 16 تا 20 آذرماه سال جاری با حضور 6 تیم به میزبانی شهر بتیم برزیل برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام سازمان لیگ، با توجه به حضور تیم فولاد سیرجان ایرانیان به عنوان نماینده والیبال ایران و آسیا در این رقابت‌ها و با عنایت به فصل پنجم تبصره 19 آئین‌نامه سازمان لیگ که بازیکنان سال گذشته این تیم می‌بایست این تیم را در رقابت‌های آسیایی و جهانی همراهی کنند، ضمن تشکر از مدیران عامل باشگاه‌ها و سرمربیان تیم‌ها که برای حضور نماینده والیبال ایران و آسیا نهایت همکاری و حمایت را به عمل آوردند، هفته های دوازدهم و سیزدهم دور رفت که همزمان با برگزاری رقابت‌های باشگاه‌های مردان جهان است و قرار بود روزهای 14 و 17 آذرماه برگزار شود، انجام نخواهد شد و این دو هفته‌ی پایانی دور رفت به ترتیب در تاریخ های 28 آذرماه و یکم دیماه برگزار خواهد شد.
همچنین دور برگشت لیگ برتر مردان نیز از روز یکشنبه دوازدهم دیماه آغاز خواهد شد و باشگاه‌های لیگ برتری از دوم تا یازدهم دیماه فرصت برای نقل و انتقالات نیم فصل خواهند داشت.
بر این اساس، دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان بیست‌وچهارم بهمن به پایان می‌رسد و هشت تیم برتر به مرحله پلی‌آف صعود خواهند کرد.
مراحل اول (یک هشتم نهایی) و دوم (یک چهارم نهایی) پلی‌آف به صورت دو برد از سه مسابقه و دیدار رده‌بندی و فینال نیز به صورت تک بازی برگزار خواهد شد که در مجموع این دیدارها از یکم تا بیست‌وپنجم اسفندماه پیگیری خواهد شد.

برزیلترنتینوجام باشگاه های جهانفولاد سیرجانلوبهوالیبالوالیبال ایران
نظرات (0)
افزودن نظر