زاکسا به صورت رسمی از جام باشگاه های جهان انصراف داد/ آیا لوبه به این رقابت ها دعوت می شود.

به گزارش آریاورزش تیم زاکسا کوژله لهستان قهرمان فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا از شرکت در رقابت های قهرمانی جام باشگاه های جهان که از 7 تا 11 دسامبر در شهر بتیم برزیل برگزار خواهد شد، انصراف دارد

بر اساس بیانیه رسمی منتشر شده توسط باشگاه لهستانی، نگرانی ها در مورد همه گیری مسافت  انگیزه انصراف آنها از این رقابت ها بوده است.

در این بیانیه آمده است:

ما  از این موضوع بسیار متاسفیم، حضور در جام جهانی باشگاه ها فرصتی برای افزایش موفقیت های زاکسا کوژله در صحنه بین المللی بود. جام باشگاه های جهان تورنمنت معتبری است و بدون شک دریافت این دعوت افتخار بزرگی برای ما بود. با این حال، قبل از تصمیم گیری نهایی برای شرکت در این تورنمنت، باید چندین جنبه را در نظر می گرفتیم. متأسفانه با توجه به شرایط اپیدمیولوژیک کنونی جهانی و همچنین مشکلات مسافتی مربوط به سفر به برزیل، ما مجبور به انصراف از حضور در این مسابقات هستیم. سلامتی و ایمنی تیم برای ما در اولویت قرار دارد. علاوه بر این، ما برنامه فشرده ای در مسابقات پلاس لیگا و لیگ قهرمانان داریم.

فدراسیون جهانی هنوز تایید نکرده است که چه تیمی جایگزین تیم لهستان در جام جهانی خواهد شد. علاوه بر زاکسا، ساداکروزیرو به عنوان میزبان و قهرمان باشگاه های آمریکای جنوبی در سال های  2019 و 2020، نایب قهرمان لیگ قهرمانان ترنتینو ایتالیا، نایب قهرمان باشگاه های امریکای جنوبی تیم سن خوان یو پی وی سی در سال های 2019 و 2020، تائوباته قهرمان برزیل در سال 2021 و تیم فولاد سیرجان قهرمان آسیا در سال 2021 در این رقابت ها حضور دارند.

آیا  ممکن است لوبه قهرمان دوره قبل لیگ قهرمانان باشگاه های جهان در سال 2019 جایگزین این تیم لهستانی ها شود؟

جام باشگاه های جهانرقابت های جام باشگاه های والیبال جهانزاکسا کوژلهفولادسیرجانوالیبال
نظرات (0)
افزودن نظر