لیگ ژاپن: انتقام پاناسونیک در هفته دوم مقابل ولف داگز

به گزارش آریاورزش قبل از شروع لیگ برتر ژاپن مشخص بود که قهرمان فصل گشته لیگ ژاپن تیم سانتوری سانبرد در ابتدای مسابقات با مشکل مواجه خواهند شد زیرا آنها از کمک بهترین بازیکن خود و همچنین MVP لیگ فصل پیش، دیمیتری موزرسکی محروم هستند.

ستاره روسی تیم سانتوری یکی دو ماه دیگر به میادین  باز می گردد. تیم اف سی توکیو تنها دو ست توانست از این مزیت استفاده کند ولی در نهایت 3-2 بازی را واگذار کرد. ماساهیرو یاناگیدا با 21 امتیاز برای سانتوری به دست آورد.

دربی بازیکنان لهستانی در بازی نخست  لیگ هم در جای خود دیدنی بود و تیم ولف داگز توانست تیم پاناسونیک را با نتیجه  3-2 شکست دهد. بارتوش کورک در این دیدار 24 امتیاز برای تیم ولف داگز به دست آورد. کورک 19 امتیاز در این بازی به دست اورد.

تیم استینگز در دومین بازی خود مقابل تیم تندرز هیروشما انتقام باخت روز اول را گرفت و توانست بازی را 3-2 پیروز شود. کنتو میورا در این بازی برای تیم استینگز 30 امتیاز به دست اورد.

در بازی های دوم تیم پاناسونیک توانست انتقام شکست روز اول برابر ولف داگز را بگیرد و 3-1 پروز میدان شود. کوبیاک در این بازی 16 امتیاز کسب کرد. و کورک برای ولف داگز 18 امتیاز به دست اورد.

رده بندی تیم ها تا پایان هفته اول لیگ ژاپن
vleagueلیگ ژاپنوالیبالوالیبال ژاپن
نظرات (0)
افزودن نظر