عبدلعزیز: طبیعی است در بازی اول هماهنگی لازم را نداشتیم

به گزارش آریاورزش تیم مودنای ایتالیا در هفته نخست سری آ ایتالیا به مصاف مونزا رفت و بازی را 3-1 به این تیم واگذار کرد.

نیمیر عبدلعزیز بعد از باخت هفته اول مقابل تیم مونزا در پاسخ به این سوال که چه قدر طول میکشد با رزنده به هماهنگی لازم برسد گفت: کاملا طبیعی است که در بازی اول فصل خیلی خوب و هماهنگ کار نکنیم. ما هر روز در حال تمرین هستیم و با گذشت زمان روند امادگی و هماهنگی تیمی ما قطعا بهتر خواهد شد. بازیکنان تیم در زمان های مختلف به جمع تیم اضافه شدند برخی از بازیکنان از ابتدا در تمرینات حضور داشتند و برخی دیرتر به تمرینات پیوستند. ما هر روز تلاش میکنیم تا بتوانیم درک عمیق تری نسبت به خود و تیم پیدا کنیم. مطمئن هستم زمان زیادی طول نمیکشد.  در این چند روز در حال آنالیز و بررسی مواردی هستیم که به آنها پرداخته نشده بود. برای مسابقه بعدی با آمادگی بهتری وارد زمین خواهیم شد.

سالواتوره روسینی لیبروی مودنا بعد از شکست در هفته نخست سری آ ایتالیا بیان داشت:

متاسفانه بازی با مونزا آنطور که انتظار داشتیم پیش نرفت. ما رویای زیادی برای شروع فصل داشتیم. بازگشت برخی بازیکنان سابق مودنا به تیم و حضور هوادارن در ورزشگاه، باعث شده بود که بخواهیم بازی های فصل را عالی شروع کنیم ولی متاسفانه آنطور که فکر میکردیم پیش نرفت. شاید بیش از اندازه احساسی رفتار کردن، از عوامل اصلی باخت ما در این بازی بود.

او ادامه داد: ما بازی را خوب شروع کردیم و حتی ست اول را هم پیروز شدیم. البته که انتظار بازی سختی برابر این تیم داشتیم تیمی که فصل پیش در بین چهار تیم برتر لیگ حضور داشت. ما به واسطه کارها و تمریناتی که انجام دادیم فکر میکردیم بازی متفاوتی را ارائه دهیم. ولی آنطور که میخواستیم پیش نرفت. با این باخت چیزی را از دست ندادیم و تسلیم نمی شویم با قدرت هرچه بیشتر به راه خود ادامه میدهیم.

abdolazizmodenamonzaعبدلعزیزمونزاوالیبالوالیبال ایتالیا
نظرات (0)
افزودن نظر