رضایی: شدت قرنطینه AVC را هم کلافه کرده است

به گزارش آریاورزش سعید رضایی با اشاره به نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی در کشور تایلند، گفت: تایلند برای میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا، قرنطینه‌ای متحرک تشکیل داده است. شدت قرنطینه به حدی است که حتی نمایندگان کنفدراسیون والیبال آسیا را هم کلافه کرده است و این نهاد ورزشی اذعان داشته که پروتکل‌های بهداشتی به شیوه سخت‌گیرانه‌ای اجرا می‌شود.

وی افزود: افراط در اجرای دستور العمل‌های بهداشتی به‌گونه‌ای که امروز پیش از آغاز جلسه تمرین سالن طوری ضدعفونی و نظافت شد که  عملا امکان تمرین پیش از مسابقه نیمه‌نهایی وجود نداشت و مجبور به ترک سالن شدیم.

سرمربی تیم فولاد سیرجان ایرانیان با اشاره به انجام تست PCR برای تیم‌ها در بازه زمانی هر سه روز یکبار، ادامه داد: زمان‌بندی تست‌گیری بسیار نامناسب است و این فرآیند از ساعت پنج صبح آغاز می‌شود و تا ساعت هشت ادامه دارد. من فکر می‌کنم برخی اقدامات میزبان به نوعی زیاده‌روی است.

رضایی درخصوص شرایط آب‌وهوایی تایلند هم گفت: با توجه به شرایط آب‌وهوایی تایلند، سالن‌های تمرینی این کشور از سیستم تهویه برخوردار نیست و این مسئله بیش از هر چیز دیگری آزاردهنده است. از طرفی به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی هیچ تیمی حق استفاده از سالن بدنسازی را ندارد. نکته مهم‌تر این‌که بازیکنان به غیر از جلسه تمرین و مسابقه حق خروج از اتاق‌های خود را ندارد که این مسئله به لحاظ روحی شرایط سختی برای بازیکنان ایجاد کرده است.

نظرات (0)
افزودن نظر