قلی‌زاده: العربی حرفی برای گفتن نداشت

به گزارش آریاورزش دریافت‌کننده تیم فولاد سیرجان ایرانیان بازی مقابل العربی را برای صدرنشینی در گروه مهم دانست و اظهار کرد: این تیم حرفی برای گفتن نداشت.

مجتبی قلی‌زاده پس از پیروزی تیمش برابر العربی قطر و صعود به جمع چهار تیم بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا، مصاف با العربی را از جهت سرگروهی در گروه B مهم دانست و گفت: بازی بسیار خوبی را پشت‌سر گذاشتیم. تیم العربی با وجود چند بازیکن خارجی نتوانست کاری از پیش ببرد و حرفی برای گفتن نداشت.

وی با ابراز رضایت از عملکرد فولاد سیرجان با وجود شرایط دشوار آب و هوایی اظهار کرد: کار هنوز به پایان نرسیده است و فولاد سیرجان در مسیری ادامه‌دار قدم برمی‌دارد تا به امید خدا در آخر مسیر با بهترین مدال کار خود را تمام کند.

قلی‌زاده که پیش از این مصدوم بود و امروز اولین بازی خود را برابر العربی انجام داد، تصریح کرد: پیش از اعزام به مسابقات دچار مصدومیت شدم که خوشبختانه به شرایط آرمانی رسیدم  و امروز در ترکیب اصلی تیم قرار داشتم.

تیم فولاد سیرجان که در دیدارهای اول تا سوم خود در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا، ریبیسکو نماینده فیلیپین را سه بر صفر و نمایندگان ازبکستان و قطر را سه بر یک شکست داده است، فردا (سه‌شنبه) در آخرین رقابت خود در این مرحله و از ساعت 12 به وقت تهران به مصاف داموند فود تایلند می‌رود.

جام باشگاه های آسیافولادسیرجانوالیبالوالیبال ایران
نظرات (0)
افزودن نظر