تینه اورنات: هضم شکست سخت است، در فینال ایتالیایی ها بهتر از ما بودند

به زارش آریاورزش تینه اورنات کاپیتان تیم  ملی اسلوونی بعد از شکست در برابر ایتالیا در فینال رقابت های اروپپا اذعان داشت:

“ما به آنچه انجام داده ایم بسیار افتخار می کنیم. قبل از مسابقات فکر نمی کردیم بتوانیم در چنین سطح بالایی بازی کنیم، در نهایت واقعا بازی های خوبی انجام دادیم، اما باید اعتراف کنیم که ایتالیایی ها در فینال بهتر از ما بودند.

او ادامه داد: “از یک طرف زیبا است و از طرف دیگر هضم آن دشوار است. نقره قطعاً دستاورد بزرگی است ، اما ما کمی ناامید شده ایم چون برای پیروزی و کسب مدال طلا فرصت داشتیم. با تعویض قطر پاسور تیم ایتالیا و امدن یوری رومانو به زمین کلی بازی عوض شد و روند بازی تغییر کرد. با حضور او در زمین، ایتالیا جان تازه ای گرفت و نمایش حیرت اوری در زمین از خود به به نمایش گذاشت. او موقعیت بسیار دشواری را برای ما ایجاد کرد. با 90 درصد حمله  موفق ، نتیجه بازی را به  کل تغییر داد. ما فقط باید به آنها تبریک بگوییم. “

یوری رومانو قطر پاسور جوان تیم ایتالیا و بازیکن تاثیرگذار در پیروزی تیم ایتالیا در فینال

اورنات در پایان، افزود: “ما باید به همه چیزهایی که در این سالها به دست آورده ایم افتخار کنیم. شکست دادن قهرمانان فعلی جهان در مقابل این همه هوادار دیوانه وار، نتیجه ای است که باید بسیار مورد احترام قرار گیرد و در عین حال ما دیگر ابرقدرت های والیبال جهان به جز ایتالیا را شکست داده ایم. شاید کمی غمگین باشیم، اما وقتی در چند روز آینده بازتاب های نتیجه ای که گرفتیم را ببینیم  احساسات منفی ما کمی فروکش کند و از  نتیجه به دست آمده در کاتوویس خوشحال تر شویم. سال آینده تورنومنت بزرگی برای تیم های ملی والیبال جهان برگزار می شود و بار دیگر، فرصتی عالی برای نشان دادن والیبال اسلوونی به جهان خواهد بود.

قهرمانی جهانقهرمانی والیبال اروپاوالیبالوالیبال اسلوونیوالیبال جهانوالیبال روسیه
نظرات (0)
افزودن نظر