ویلفردو لئون: ما تیم بسیار قوی هستیم/ بار دیگر به اوج بر خواهیم گشت.

به گزارش آریاورزش ویفردو لئون پس از دیدار روز یکشنبه برای کسب مقام سوم در مسابقات والیبال اروپا گفت: “خیلی هیجان زده نیستیم، با اینجال از این مدال بسیار خوشحال هستیم.”

لهستان با نتیجه 3 بر صفر اسلوونی را شکست داد و برای دومین بار پیاپی مدال برنز را از آن خود کرد. لئون این اطمینان را داد که ما هنوز یک تیم بسیار قوی داریم که به زودی پیروزی در مهمترین مسابقات را دوباره آغازخواهد کرد

ویلفردو لئون در مورد باخت به اسلوونی و از دست دادن بازی فینال گفت: نباید حقیقت را کتمان کنیم که واقعا از این مدال هیجان زده نیستیم ولی خوشحالیم که مدل برنز را به دست اوردیم. نباید فراموش کنیم که بعد از نتیجه ای که در المپیک گرفتیم، بازگشت به بازی و فرم ایده آل بسیار دشوار بود. ما دوباره مدال برنز را گرفتیم و این هم کار آسانی نبود. ما این مدال را بسیار دوست داریم، اگرچه هدف ما طلا بود. ما باز نتوانستیم و به اسلوونی باختیم ، اما خوشحالم که تیم کنار هم ایستاد و این مدال را به دست آورد.

لئون در پاسخ به اینکه هاینن از تیم لهستان جدا میشود و شما بعد از این با سرمربی جدید کار خواهید کرد، بیان داشت:

نمیدانم چه تغییراتی اتفاق خواهد افتاد و چه سرمربی و بازیکنانی در تیم حاضر خواهند بود اما همه ما معتقدیم تیمی وجود دارد به نام لهستان که فقط به پیروزی فکر می کند و اعتماد به نفس بالایی دارد. ما واقعاً یک تیم بسیار قوی داریم و در آینده نزدیک، به سطح ایده آل خود بازخواهیم گشت. بنابراین برای تورنمنت های آینده فقط برای اول شدن حاضر می شویم.

لئون در مورد قهرمانان المپیک و رقابت های اروپا گفت:

فرانسه قهرمان بازی های المپیک شد، ایتالیای جوان هم توانست طلای مسابقات قهرمانی اروپا را کسب کرد. شگفتی های بزرگ در والیبال جهان وجود دارد اما من معتقدم که چیز زیادی را از دست نداده ایم و میتوانیم بهتر از قبل حاضر شویم. چند سال پیش ، هیچکس به قهرمانی در لیگ قهرمانان یا هر تورنمنت دیگری فکر نمی کرد ولی در چند فصل گذشته ما چندین مدال کسب کرده ایم و این برای ما بسیار خوب بوده است. ما همیشه در سطح خوبی بوده ایم و به زودی بار دیگر به آن خواهیم رسید.

المپیک توکیوتوکیو2020لئونوالیبالویلفردو لئون
نظرات (0)
افزودن نظر