مت اندرسون در باشگاه جدیدش: خوشحالم که در پروجا هستم

به گزارش آریاورزش متئو اندرسون بازیکن قدرتمند تیم ملی آمریکا، یکی از خریدهای جدید  باشگاه پروجا بتازگی وارد ایتالیا شده است و اولین تمرین خود را با تیم پروجا انجام داد.

با اینکه فاصله زمانی برای اندرسون در نظر گرفته شده بود، اما او تمایل داشت که در جمع تیم و بین هم تیمی های قدیمی خود و مربی جدید نیکولا گربیچ قرار گیرد و با هم تیمی های جدید خود ملاقات کند.

او در مورد اولین ماجراجویی خود با پروجا بیان داشت:

“بسیار خوشحالم که به ایتالیا برگشتم و مهمتر از همه اینجا در پروجا هستم. بازی با پروجا همیشه سخت بوده است و امروز خوشحالم که من هم بخشی از این تیم هستم. من تازه به ایتالیا رسیده ام. و بعد از المپیک اولین بار است که در تمرینات جدی حضور پیدا کردم که کمی برایم سنگین بود نمی توانستم منتظر کار با نیکولا گربیچ که از دوستان قدیمی من است بمانم.

اندرسون در حال حاضر دیدگاه روشنی از تیم جدید خود دارد:

“پروجا تیم بسیار قدرتمندی است و امسال نیز چنین خواهد بود. بازگشت به بازی در کنار لئون ، که قبلاً در کازان با او بازی هم بازی بودم، بسیار هیجان انگیز است ، ما از نظر ذهنی و از نظر بازی رویکرد بسیار مشابهی داریم. دانستن اینکه جیانلی به پروجا می آید مرا شگفت زده کرد چون فکر می کردم او هرگز ترنتینو را ترک نمی کند ، اما از داشتن او در تیم بسیار خوشحالم و فکر می کنم او یکی از قوی ترین بازیکنان والیبال دنیاست. و بعد کولاچی است که من بارها مقابل او بازی کرده ام. او حریف دشواری برای رویارویی است و بنابراین خوشحالم که او با هم تیمی هستم “

او  در مورد هوادران تیم پروجا گفت:

“من از هواداران به خاطر حمایت هایی که همیشه از من نشان داده اند تشکر می کنم، حتی زمانی که من بازیکن این تیم نبودم. من به همه آنها می گویم که بسیار خوشحالم که اینجا و در بین هستم و برای پروجا بازی می کنم و امیدوارم بتوانم به این تیم در لیگ اروپا کمک کنم. “

تیم پروجاسری آ ایتالیامتیو اندرسونوالیبالوالیبال ایتالیاپروجا
نظرات (0)
افزودن نظر