معروف و آکادمی والیبالش / دیدار با سلطان والیبال ساحلی و سالنی

به گزارش آریاورزش سعید معروف پاسور و کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان این روزها به شدت سرگرم آکادمی والیبال خود در مجموعه ورزشی «Pulse Athletics VBC» است. او پس از پایان مسابقات المپیک توکیو از بازی‌های ملی خداحافظی کرد و اظهار داشت که تصمیم او به هیچ‌وجه احساسی نبوده و از این پس قرار است حرفه خود را در مسیر دیگری دنبال کند. او در کنار بازی در تیم‌های باشگاهی، از هم‌اکنون مربیگری را نیز آغاز کرده است.

این مجموعه ورزشی در خصوص آکادمی والیبال سعید معروف نوشت: “می‌خواهیم یک تشکر جانانه از @maroofvolleyball برای راه‌اندازی اولین دوره کلاس‌های والیبالشان داشته باشیم. این برایمان باعث افتخار بود که سعید معروف به ورزشکاران ما یاد بدهد چطور پیشرفت کنند و به بهترین خودشان تبدیل شوند. هیچوقت این آکادمی را فراموش نمی‌کنیم. منتظر عکس‌ها و ویدئوهای بیشتر بمانید.”

معروف همچنین دیداری با «چارلز فدریک» یکی از مردان بزرگ دنیای والیبال داشت. چارلز فدریک که به نام چارلز کیرای شناخته می‌شود، تنها بازیکنی (در بخش مردان و زنان) بود که موفق شد هم در والیبال سالنی و هم ساحلی مدال المپیک را برنده شود. او در المپیک‌های ۱۹۸۴ و ۱۹۸۸ قهرمان شد. پس از کناره‌گیری از والیبال سالنی به سمت والیبال ساحلی رفت و برنده‌ی مدال طلای المپیک ۱۹۹۶ شد.

کارچ کیرای در حال حاضر سرمربی تیم ملی زنان آمریکاست و آنها را در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به اولین قهرمانی خود در این رقابت‌ها رساند. او همچنین تیم ملی زنان آمریکا را در المپیک ۲۰۱۶ ریو به مدال برنز رسانده بود.

برای سعید معروف در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنیم.

سعید معروفوالیبالوالیبال آمریکاوالیبال ایران
نظرات (0)
افزودن نظر