عبادی‌پور: بازی‌های سختی در آسیا خواهیم داشت / جوان‌گرایی به نفع تیم ملی است

به گزارش آریاورزش، آخرین جلسه تمرینی ملی‌پوشان پیش از اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا برگزار شد.

میلاد عبادی‌پور در حاشیه تمرین امروز، در خصوص شرایط تیم ملی گفت: خداروشکر در شرایط خیلی خوبی هستیم. فشاری که ناشی از لیگ ملت‌ها و المپیک بود، به مرور زمان بر طرف شد. بازی‌های المپیک به تازگی تمام شده، بنابراین بیشتر بازیکنان آماده هستند و زیاد به بازی تدارکاتی نیاز نیست. امیدوارم در ژاپن عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم قهرمان آسیا شویم.

کاپیتان تیم ملی والیبال در مورد مسابقات پیش رو و رقبای آسیایی افزود: قطعا در آسیا بازی‌های سختی خواهیم داشت و نمی‌شود گفت رقابت آسانی داریم. ما در بازی‌های انتخابی المپیک مقابل چین و کره‌جنوبی بازی کردیم و رقابت سختی داشتیم، در مقابل استرالیا هم بازی سختی داشتیم.

وی با اشاره به میانگین سنی تیم ایران گفت: به نظر من جوان‌گرایی باید اتفاق می‌افتاد. جوان شدن میانگین سنی تیم ملی به نفع والیبال است. تمام بازیکنانی که در اردو حضور دارند، تمام تلاش خود را می‌کنند تا دل مردم ایران را شاد کنند.

عبادی‌پور در مورد مسئولیت کاپیتانی خود گفت: مسئولیت کاپیتانی زمانی سخت می‌شود که یکسری بازیکنان اصول حرفه‌ای را رعایت نکنند. اما خداروشکر تمام بچه‌هایی که اینجا حضور دارند حرفه‌ای هستند. تمام آنها سال‌هاست که در لیگ بازی می‌کنند و رده‌های مختلف ملی حضور داشتند. بنابراین به اصول حرفه‌ای آگاه هستند و به اوج آمادگی و پختگی رسیده‌اند. پس فشار و استرسی از این لحاظ روی دوش من نیست.

عبادی پورقهرمانی اسیا 2021میلاد عبادیپوروالیبالوالیبال ایران
نظرات (0)
افزودن نظر