داورزنی: از المپیک توکیو عبرت گرفتیم / هنوز برای خداحافظی معروف تصمیم نگرفتیم

به گزارش آریاورزش، محمدرضا داورزنی در آخرین جلسه تمرین تیم ملی والیبال گفت:

تیم ملی پوست‌اندازی کرده است. قبل از المپیک تصمیم گرفتیم تیم ملی را با ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه راهی مسابقات قهرمانی آسیا کنیم. بنابراین هفت بازیکن المپیکی را حذف کردیم. ژاپن هم دو بازیکن را حذف کرده است. تیم ملی با کادر فنی ایرانی کار خود را با انگیزه دنبال می‌کند و امیدواریم با قهرمانی در آسیا دل مردم را شاد کنند.

رئیسی فدراسیون والیبال در ادامه صحبت‌های خود گفت: از المپیک توکیو عبرت گرفتیم تا در سه سال آینده برای المپیک پاریس آماده شویم. فدراسیون به المپیک بعدی نگاه جدی دارد. هنوز تصمیم نگرفتیم که برای لیگ ملت‌های سال آینده با چه ترکیبی شرکت کنیم. اما قطعاً تیم ملی پوست‌اندازی خواهد داشت، باید به جوانان فرصت بیشتری بدهیم.

وی در مورد آینده تیم ملی بزرگسالان و ادامه همکاری با عطایی گفت: همانطور که تا الان به مربیان خارجی اعتماد و حمایت کردیم، از مربیان داخلی نیز حمایت می‌کنیم. ما با مربیان ایرانی در رده پایه شرکت کردیم. در مورد بهروز عطایی هم این اعتماد وجود دارد. درباره آینده کمیته فنی تصمیم‌گیری می‌کند.

داورزنی در مورد خداحافظی معروف گفت: سعید معروف یکی از چهره‌های شاخص و ماندگار ایران است. او یکی از پاسورهای برتر در ۱۰ سال گذشته بوده است. سعید زحمت زیادی برای والیبال ایران کشید و یکی از عوامل موفقیت ما بوده است. او دوست داشت با نتیجه بهتری در المپیک به کار خود پایان دهد. اگر شرایط مناسبی برای او فراهم باشد، می‌تواند هنوز هم بازی کند.

وی با اشاره به اینکه باید برای خداحافظی سعید معروف جلسه برگزار شود، افزود: هنوز تصمیمی برای خداحافظی معروف نگرفته‌ایم. باید در این مورد صحبت شود. اگر از او بخواهیم برگردد بعید می‌دانم با روحیه‌ای که دارد پاسخ منفی بدهد. چون او همیشه برای مردم کشورش بازی می‌کند. معروف می‌تواند در حوزه ملی و باشگاهی مربیگری کند. اجازه دهید فعلا فدراسیون تصمیم رسمی را نگوید. فکر خوبی است که برای برای بازیکنان بازی خداحافظی برگزار کنیم تا از آنها قدردانی شود.

قهرمانی آسیاوالیبال
نظرات (0)
افزودن نظر