پیامی که خوآنتورینا برای معروف فرستاد

به گزارش آریاورزش بازی‌های المپیک علیرغم جذابیت‌هایی که دارد، اما یک نکته منفی در خود جای داده است و آن هم خداحافظی بازیکنانی است که سال‌ها مخاطبان را مجذوب بازی‌های تماشایی خود کردند و برای وطنشان افتخارآفرینی کردند. بی‌دلیل نیست که پس از پایان هر دوره، کمی هم دلمان می‌گیرد و دلتنگ ورزشکارانی می‌شویم که با پیراهن ملی در میدان‌های جهانی حاضر شدند و با هر امتیاز و پیروزی رگ غیرتشان بیرون زد.

المپیک توکیو نیز از این قاعده مستثنی نبود. عثمانی خوآنتورینا والیبالیست بااخلاق کوبایی‌الاصل که چندین سال با پیراهن تیم ملی ایتالیا به میدان رفت، یکی از کسانی بود که پس از توکیو به ورزش ملی خود پایان داد. او همواره با انتشار عکس‌های یادگاری همراه با بازیکنان ایرانی علاقه و رفاقت خود را نشان داده است. این‌بار نیز با عکسی از سعید معروف پاسور نامدار کشورمان، پیامی برای او و هواداران والیبال منتشر کرد.

🔹خوآنتورینا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “هر دوی ما بعد از المپیک توکیو از تیم ملی کناره‌گیری کردیم. اما به مبارزه ادامه خواهیم و حرفه‌مان را در باشگاه به پایان می‌رسانیم. در آغوش می‌گیرمت دوست من.”

معروف در حال حاضر در یک مجموعه‌ ورزشی در آمریکا، آکادمی والیبال برگزار کرده و در کنار بازی در تیم‌های باشگاهی، به این حرفه مشغول شده است.

آکادمی والیبالسعید معروفوالیبال
نظرات (0)
افزودن نظر