سعادت در ژاپن به تیم ملی ملحق می‌شود

به گزارش آریاورزش فدراسیون والیبال ایران در این سال ها نشان داده است که همیشه باید کنشی باشد تا واکنشی نشان دهد. در مورد موضوع سعادت هم نشان داد که همان مسیر را مستدام ادامه می دهد.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان و بزرگسالان امروز جلسه‌ای با رئیس فدراسیون والیبال در خصوص شرایط بردیا سعادت برگزار کرد. در پایان این جلسه مقرر شد فدراسیون ایران برای کمک به والیبال ملی و جلوگیری از سرمایه‌سوزی و حفظ موجودیت این رشته، ایمیلی را به باشگاه ویکستورم ارسال کند تا بر اساس آن بردیا سعادت ۲۰ شهریورماه عازم ژاپن شود.

🔹بهروز عطایی با تأکید این موضوع، اظهار داشت: با هماهنگی‌هایی که صورت گرفته است بردیا سعادت از ۲۰ شهریورماه به ژاپن خواهد آمد تا به عنوان همراه زیر نظر کادر فنی و در کنار سایر بازیکنان تمریناتش را دنبال کند و در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در ایتالیا در ترکیب قرار بگیرد.

🔹به این ترتیب بردیا سعادت در رقابت‌های قهرمانی آسیا که به میزبانی ژاپن برگزار خواهد شد در ترکیب تیم ملی حضور نخواهد داشت، اما در کنار سایر بازیکنان و زیر نظر کادر فنی تمریناتش را دنبال خواهد کرد. سپس همراه با اعضای کادر فنی به ایتالیا می رود تا در مسابقات قهرمانی جوانان جهان برای تیم ملی به میدان برود.

بردیا سعادتبهروز عطاییفدراسیون والیبالقهرمانی جوانان جهانقهرمانی مردان اسیاوالیبال
نظرات (0)
افزودن نظر