دو تیم برزیل و روسیه در یک چهارم نهایی به هم رسیدند

به گزارش آریاورزش سرمربی تیم والیبال نوجوانان روسیه گفت: تیمش از نظر فنی عملکرد ضعیفی مقابل کوبا داشت و بازی بدی ارائه کرد.

ماکسیم ماکسیمف سرمربی تیم والیبال نوجوانان روسیه پس از پیروزی سه بر صفر برابر کوبا و صعود تیمش به
مرحله یک‌چهارم نهایی و هشت تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان، گفت: فکر می‌کنم از نظر فنی بازی خیلی با کیفیتی ارائه نکردیم، به جرات میگویم بازی بدی را به نمایش گذاشتیم.

وی تصریح کرد: پیش از این بازی دو روز استراحت داشتیم که این استراحت از نظر روانی و فنی روی بازیکنانم تاثیر گذاشت، البته امروز کوبا هم اشتباهات زیادی داشت و همین موضوع باعث شد ما بازی را ببریم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان روسیه در واکنش به این پرسش که آیا تیمش با این روند در مراحل بالاتر مشکلی خواهد داشت؟ گفت: اگر می‌خواهیم به فینال برسیم باید در سالن ۱۲ هزار نفری بازی کنیم. دیروز در سالن ۱۲ هزار نفری تمرین کردیم آنجا بزرگتر است و شرایط بسیار متفاوتی دارد. ۵ بازی در سالن فدراسیون داشتیم و اینجا را خانه خودمان می‌دانیم. ممکن است عوض شدن سالن در بازی و تمرین برای ما مشکل ایجاد کند، اما به این موضوع اهمیت نمی دهیم چون بازی بعدی برای ما از نظر روانی بسیار مهم است

سرمربی تیم برزیل

برزیل با غلبه بر هند در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان، راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد تا مقابل روسیه قرار گیرد.

فابیانو ریبیری سرمربی برزیل پیروزی تیمش مقابل هند را این‌طور ارزیابی کرد: رقابت خیلی خوبی مقابل هند داشتیم. در مجموع این رقابت‌ها بازی به بازی بهتر شدیم و در ادامه هم تلاشمان را برای ارائه عملکرد بهتر ادامه می‌دهیم.

وی درخصوص ست سوم و بازی پایاپای هند مقابل برزیل هم گفت: در ست سوم حریف فشار زیادی به ما وارد کرد. آن‌ها در آخر بازی این کار را انجام دادند و باعث شدند تا ما نتوانیم مثل ست‌های قبل عملکرد مدنظرمان را به نمایش بگذاریم اما درنهایت برنده شدیم.

او در واکنش به تقابل تیمش در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل روسیه به عنوان نایب قهرمان سال 2019 هم گفت: رقابت‌های تهران، یک مرحله دیگر از مسابقات قهرمانی جهان است. آن‌ها در سال 2019 دوم شدند و برزیل در رتبه نهم مسابقات قرار گرفت. اما در رقابت‌های امسال همه چیز فرق خواهد کرد.

قهرمانی نوجوانان جهان 2021والیبالوالیبال برزیلوالیبال روسیه
نظرات (0)
افزودن نظر