باکیه‌ویچ: واقعا تحت تاثیر این مسابقه قرار گرفتم.

به گزارش آریاورزش، تیم نوجوانان لهستان در سومین بازی خود در مرحله گروهی قهرمانی جهان با غلبه بر ایران، صدرنشین گروه A شد.
میخائو باکیه‌ویچ سرمربی این تیم درباره این پیروزی گفت: واقعا تحت تاثیر این بازی قرار گرفتم. ما دو ست فوق‌العاده مقابل ایران داشتیم و امروز خیلی با انگیزه بازی کردیم و بردیم.
او در واکنش به صدرنشینی تیمش گفت: قبلا هم گفته‌ام من بازی‌ها را کلی نگاه نمی‌کنم و به هر بازی به چشم خودش نگاه می‌کنم. همیشه این اندیشه را دنبال می‌کنم که باید عملکرد فردایمان بهتر از دیروز باشد. با توجه به آنالیزهایی که داشتیم در ادامه برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر، تلاش می‌کنیم.

باکیه‌ویچ برای تیم ایران شانس قهرمانی هم قائل است و گفت: 100 درصد ایران شانس قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها را دارد. هنوز 4 بازی باقی مانده بنابراین هم به لحاظ ریاضی و هم لحاظ منطقی امکان قهرمانی ایران هست.
یاکوب اولزسکی کاپیتان لهستان که پیش‌تر گفته بود بازیکنان تیم برای بازی مقابل ایران استرس دارند، بعد از کسب این پیروزی حرف‌های دیگری زد و ادامه داد: به هیچ‌عنوان مقابل ایران استرس نداشتیم. بازی فوق‌العاده‌ای بود و حس فوق‌العاده‌ای هم داشتیم. برای این دیدار آماده بودیم و انگیزه بسیار بالایی هم داشتیم. البته تیم ایران به لحاظ فیزیکی قوی است و میانگین قدی بلندتری نسبت به لهستان دارد اما بازی هوشمندانه دلیل اصلی پیروزی ما بود.

میخائو باکیه‌ویچ
فدراسیون والیبالقهرمانی نوجوانان جهان
نظرات (0)
افزودن نظر