آرژانتین و پیروزی دیگر

به گزارش آریاورزش در سومین دیدار هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در سالن فدراسیون دو تیم والیبال آرژانتین و کوبا از گروه D از ساعت 16 به مصاف هم رفتند.

تیم والیبال آرژانتین در ست های اول، دوم و چهارم با امتیازهای  25 بر 18، 25 بر 17 و 25 بر 13 حریف خود را از پیش رو برداشت و در ست سوم با امتیاز 25 بر 23 مغلوب شد.

بازیکنان شروع کننده تیم والیبال آرژانتین کنده، وازکز، انزو، دورسیدو، گارسیا، سالازار و مانوئل (لیبرو) بودند.در آن سو نیز یونی، ریکاردو، گنزالس، پرز، بولوی یاسر وفرانسیسکو برای کوبا به میدان آمدند.

تا اواسط ست اول کوبایی ها پا به پای حریف پیش آمد اما با از دست رفتن تمرکز کوبا، آرژانتین بازی را به دست گرفت و 25 بر 18 پیروز میدان شد.

ست دوم کوبا نتوانست در برابر سرویس های آرژانتین مقاومت کنند و با خطای بیشتر  25 بر 17 این ست را واگذار کرد.

ست سوم کوبا خود را باور کرد و با استفاده از خطاهای آرژانتین در حمله 25 بر 23 پیروز شد.

اما در ست چهارم آرژانتین اجازه بازی با کوبایی ها نداد و با استفاده از خطاهای فردی نوجوانان کوبا نتیجه را  25 بر 13 به سود خود به پایان برد.

در پایان بازی ترکیت بازیکن شماره 8 آرژانتین با کسب 12 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان شد.

مسابقه آخر این سالن به دلیل حضور نداشتن تیم دومینیکن به دلیل مثبت بودن تست کرونای بازیکنانش و کنار گذاشته شدن از مسابقات برگزار نمی شود و آلمان 3 بر صفر پیروز بازی است.

هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان (زیر 19 سال)  از 2 تا 11 شهریور به میزبانی ایران (تهران) و در دو سالن دوازده هزار نفری آزادی و سالن فدراسیون والیبال برگزار می‌شود.

فدراسیون والیبالقهرمانی نوجوانان جهان 2021
نظرات (0)
افزودن نظر