بلژیک شروع خوبش را بخوبی تمام نکرد

به گزارش آریاورزش در آخرین دیدار روز نخست هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان و در سالن فدراسیون دو تیم والیبال بلژیک و روسیه از گروه C از ساعت 19 با یکدیگر روبرو شدند.

تیم والیبال بلژیک بازی را خیلی خوب شروع کرد و توانست ست اول را 25-23 از ان خود کند اما در ادامه بازی این تیم روسیه بود که توانست در ست های دوم، سوم و چهارم با نتایج 25 بر 23، 25 بر 19 و 34 بر 32 پیروز شود و بازی را 3-1 از ان خود کند.

ترکیب اولیه روسیه را کیلیف، لابینسکی، تاراسنکو، سیدورنکو، موزوهیم، تیموفی و کاشتانو (لیبرو) تشکیل دادند.

لورن، جیفورد، درمو، ریگرز، دی برون، وان لون و پیترز (لیبرو) نیز بازیکنان شروع کننده تیم نوجوانان بلژیک بودند.

از ابتدای ست اول دو تیم پرتلاش نشان دادند و رالی‌های پایاپایی را نیزبه نمایش گذاشتند اما در نهایت بلژیک با بهره گیری از امتیازات حمله و سرویس 25 بر 23 پیروز شد.

در ست دوم روسیه با کسب 17 امتیاز از حملان درخشان ظاهر شد و 25 بر 23 ست را به نام خود زد.

روسیه در ست سوم باز هم در حملات خوب ظاهر شد و بیشترین امتیاز را از حمله کسب کرد. بلژیکی ها این ست را 25 بر 19 واگذار کردند.

ست چهارم یکی از دیدنی ترین ست های این دیدار بود. تلاش بلژیک برای پیروزی و مقاومت روسیه برای واگذار نکردن دیدنی بود. نتیجه در دقایق زیادی به صورت مساوی تقسیم شد تا در نهایت در دیداری هیجان انگیز روسیه 34 بر 32 پیروز شود.

این دیدار آخرین بازی سالن فدراسیون در روز نخست مرحله گروهی بود و از فردا ساعت 10 صبح، دومین روز مسابقات آغاز خواهد شد.

هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان (زیر 19 سال)  از 2 تا 11 شهریور به میزبانی ایران (تهران) و در دو سالن دوازده هزار نفری آزادی و سالن فدراسیون والیبال برگزار می‌شود.

دیدار دو تیم والیبال بلژیک و روسیه
سالن آزادیفدراسیون والیبالقهرمانی نوجوانان جهانوالیبال بلژیکوالیبال روسیه
نظرات (0)
افزودن نظر