ساملوو: خوب شد بازی را در ست سوم واگذار نکردیم

 به گزارش آریاورزش تیم روسیه در فینال رقابت های المپیک توکیو 2020 3-2 بازی را به فرانسه واگذار کرد. ساملوو سرمربی فنلاندی تیم ملی روسیه در این مورد گفت خوب شد بازی را در سه ست واگذار نکردیم

توماس ساملوو، سرمربی تیم ملی روسیه  بعد از بازگشت تیم روسیه و گرفتن 2 ست سوم و چهارم، نظر متفاوتی در مورد ست پنجم بازی دارد:

“من موافق نیستم که ست پنجم شانسی است. بله ما فرصت برد را داشتیم. نمی دانم دقیقا چه اشتباهاتی مرتکب شدم .  قبل از ست پنجمدور هم جمع شدیم به بازیکنان گفتم ما الان در این لحظه و در این 15 دقیقه زندگی میکنیم و نیازی نیست به مسائل بعدی کنید. آرام باشید و خیلی خونسر کار خودتان را انجام دهید.

در ست پنجم، در یک دقیقه و نیم می توانستیم بازی را به سود خود کنیم، اما نشد. چنین بازی هایی لحظات تعیین کنندههستند. شاید  در قسمتهایی از ست پنجم هیلی عجولانه کار کردیم .قبول چنین شکستی برای ما سخت است. اما ما همتایان بزرگی هستیم که توانستیم بازی را بیرون بیاوریم و به بازی برگردیم در حالی که به نظر می رسید هیچ چیز برای ما خوب پیش نمی رود.

ساملوو در مورد خطاهای سرویس بازیکنان روس در این بازی ادامه داد:

وقتی موضوعی خوب پیش نمیرود ، همیشه می گویند این یک مسئله روانشناسی است. روانشناسی چرا؟ گاهی این اتفاقات می افتد. به مرور که در بازی جلو رفتیم سروی ها بسیار بهتر شد.  در یک بازی عواطف و احساسات وجود دارد و بعد از آن تیمی است که به عنوان رقیب با ان مبارزه میکنید. وقتی حریفی چون فرانسه دارید تمام توان خود را میگذارید تا این تیم را شکست دهید و میخواهید  سرویس های بهتری را بزنید به همین دلیل اشتباهات ممکن است بیشتر شوند. ما در این بازی عالی بودیم که توانستیم بازی را برگردانیم و در ست سوم بازی را واگذار نکردیم.

تیم ملی والیبال روسیه

olympicsSAMMELVUOtokyo2020volleyballالمپیک 2020توکیو 2020نایب قهرمانوالیبالوالیبال روسیه
نظرات (0)
افزودن نظر