آناستازی بار دیگر به تیم ملی لهستان برمی‌گردد؟

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال لهستان با شکست ۳-۲ برابر فرانسه به رؤیای دیرینه خود یعنی حضور در جمع چهار تیم نهایی المپیک نرسید. آینده ویتال هینن نیز با تیم ملی لهستان در وضعیت نامعلومی قرار دارد. برخی از رسانه‌های ایتالیایی «آندره‌آ آناستازی» را در نقش جانشین هینن می‌بینند. بنابراین ممکن است به زودی شاهد بازگشت پرشوری باشیم.

جان لوکا پازینی روزنامه‌نگار مشهور ایتالیایی در مورد احتمال بازگشت آناستازی به تیم ملی مردان لهستان نوشته است. او مدعی شده شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اگر قرارداد هینن با لهستان تمدید نشود، بار دیگر آناستازی در لباس سرمربی تیم ملی لهستان ظاهر خواهد شد. قرارداد سرمربی فعلی پس از رقابت‌های قهرمانی اروپا در ماه سپتامبر به اتمام می‌رسد.

پیش از این رئیس فدراسیون لهستان در مورد آینده هینن گفته بود که پس از مسابقات قهرمانی اروپا، برای ادامه همکاری پای میز مذاکره می‌نشینند. اما شاید هینن از قبل تصمیم خود را گرفته باشد و نخواهد با تیم ملی لهستان ادامه بدهد. او همچنین اشاره کرد که حذف تیم ملی لهستان از مرحله یک‌چهارم نهایی المپیک تقصیر سرمربی نبوده، چراکه او در زمین مسابقه حضور نداشت و کار خود را انجام داده است.

هینن نیز در تازه‌ترین مصاحبه خود، صحبت در مورد ادامه همکاری را به بعد از بازی‌های قهرمانی اروپا موکول کرده است.

آندره‌آ آناستازی از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ سرمربی تیم ملی مردان لهستان بود و به مدال طلای لیگ جهانی و برنز قهرمانی اروپا دست یافت. پس از جدایی از تیم ملی لهستان، در این کشور باقی ماند و کار خود را در باشگاه‌های پلاس لیگا ادامه داد. او به مدت پنج سال هدایت باشگاه ترفل گدانسک را بر عهده گرفت و به مدت دو سال نیز سرمربی ورشو بود.

ویتال هینن تا اخر بازی های قهرمانی اروپا با تیم ملی والیبال لهستان قرارداد دارد ولی هنوز هیچ صحبتی مبنی بر تمدید قرارداد با او یا قطع همکاری با او نشده است.

آندره آ آناستازی
آندره اناستازیوالیبالوالیبال لهستانویتال هایننویتال هینن
نظرات (0)
افزودن نظر