رئیس فدراسیون لهستان در مورد آینده هینن: باید پای میز مذاکره بنشینیم

به گزارش آریاورزش، بازی‌های مرحله یک‌چهارم نهایی المپیک تابستانی توکیو روز گذشته با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید که در نهایت تیم‌های روسیه، برزیل، آرژانتین و فرانسه با غلبه بر حریفان خود به نیمه‌نهایی راه یافتند.

تیم ملی لهستان که در گروه A قرار داشت و به عنوان تیم صدرنشین صعود کرده بود، با نتیجه ۳-۲ مغلوب فرانسه شد تا برای پنجمین دور متوالی در این مرحله حذف شود و در حسرت نیمه‌نهایی باقی بماند. پس از پایان مسابقه، رئیس فدراسیون والیبال لهستان اشاره کرد که او نیز مانند بازیکنان با این شکست نابود شده است!

یاسک کاسپرزیک رئیس فدراسیون لهستان با اشاره به اینکه شاگردان هینن با شکست مقابل ایرانی‌ها المپیک را آغاز کردند اما بازی به بازی بهتر شدند، افزود: در ورزش این اتفاقات می‌افتد و حتی قهرمانان جهان نیز شکست می‌خورند. ورزشکاران زیادی وجود دارند که اگرچه قبلاً هیچ مقامی کسب نکردند، اما می‌توانند در المپیک مدال بگیرند. میدان المپیک بگونه‌ای است که حتی قهرمانان جهان می‌بازند.

رئیس فدراسیون لهستان درباره آینده ویتال هینن در تیم ملی گفت: او تا پایان مسابقات قهرمانی اروپا در ماه سپتامبر با ما قرارداد دارد. بعد از آن باید ببینیم چه می‌شود و پای میز مذاکره خواهیم نشست‌. اما شاید او خودش از قبل تصمیم‌اش را گرفته باشد و نخواهد تمدید کند. نمی‌خواهم فعلا در این مورد صحبت کنم. شکست ما تقصیر مربی نیست، چون او در زمین مسابقه نبود. بازیکنان با این باخت از درون نابود شدند و من هم همین حس را دارم. الان خیلی سخت است که بخواهیم ذهنمان را جمع و جور کنیم.

ویتال هینن در کنار رئیس فدراسیون والیبال لهستان
olympicstokyo2020المپیک 2020توکیو 2020والیبالوالیبال لهستانویتال هایننویتال هینن
نظرات (0)
افزودن نظر