واکنش کولاکویچ پس از ناکامی ایران در توکیو: آلکنو را قضاوت نمی‌کنم

به گزارش آریاورزش کولاکویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران در مورد  ناکامی ایران در المپیک توکیو: آلکنو را قضاوت نمی‌کنم ٫ از ایران می‌خواهم در پاریس برای مدال بجنگد.

تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن در المپیک توکیو ناکام ماند. ایگور کولاکویچ پس از این شکست در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

خبرنگاران بسیاری از رسانه‌های مختلف با من تماس گرفتند تا در مورد نتیجه‌ای که تیم ملی ایران در المپیک توکیو بدست آورده نظرم را بیان کنم. من نمی‌خواستم با هیچکسی در این مورد صحبت کنم و اظهار نظری داشته باشم، چون هر حرفی بزنم باعث سوء برداشت می‌‌شود. اما فقط این را می‌گویم که برای این بازیکنان شگفت‌انگیزی که بیشتر از سه سال با آنها بودم بسیار ناراحتم.

او ادامه داد: ناراحتم، چون خیلی خوب می‌دانم که آنها حداکثر توان خود را گذاشتند. خیلی خوب می‌دانم چقدر رؤیای حضور در المپیک و افتخارآفرینی برای کشورشان را داشتند. آنها انسان‌های بزرگی هستند، چون ورزشکارانی فوق‌العاده، صادق و وطن‌پرست هستند.

کولاکویچ در مورد عملکرد الکنو بیان داشت: حتی از من انتظار نداشته باشید که درباره همکارم آلکنو و دستیارانش حرفی بزنم یا او را مورد انتقاد قرار بدهم. آنها کار خودشان را با فداکاری انجام دادند.

سرمربی سابق ایران در خاتمه نوشت: از والیبال ایران می‌خواهم تا خیلی قدرتمندتر شود و در المپیک پاریس برای مدال بجنگد.

ایگور کولاکویچ

olympicstokyo2020المپیک 2020توکیو 2020والیبالولادیمیر آلکنوکولاکویچ
نظرات (0)
افزودن نظر