زیمرمن به تیم پادووا ایتالیا پیوست

به گزارش آریاورزش یان زیمرمن پاسور تیم ملی آلمان و فصل گذشته پروجا با تیم پادووا قرارداد امضا کرد. 

یان زیمرمن  فصل  گذشته در کنار دراگان تراویکا در تیم پروجا توپ زد. او از سال 2014 در تیم ملی آلمان موفق به کسب مدال طلا در بازی های اروپا 2015 و نقره مسابقات قهرمانی اروپا 2017 شده است.

او در آلمان در تیم هایی چون برلین، فردغیش هافن و فرانکفورت بازی کرده است. زیمرمن ب در فصل 2017-2018 به فرانسه رفت تا  و فصل 2019-2020 را در گرین یارد بلژیک بازی کرده است.

زیمرمن  در این راستا گفت: برای من ادامه بازی در لیگ ایتالیا یک رویا است و می دانم که یک ماجراجویی جذاب در پادووا در انتظار من است، که   نقش مهمی در انجا خواهم داشت. تیم ما یک تیم جوانی است که آماده کسب تجربه است.

آیا تراویکا در مورد پادووا به شما گفته بود؟

پادووا شهر او است و او به من درباره تجربه زیبای خود در پادوا گفت. ما دوستان خوبی هستیم و آنچه او به من گفت تأثیر مثبتی در انتخاب نهایی من در امدن به این باشگاه داشت.

لینوس وبر قطر پاسور تیم المان، هم تیمی شما در پادووا است؟

بله،لینوس بازیکن آینده دار و مهمی برای آلمان است. بازی در لیگ ملتها و حضور در مسابقات قهرمانی اروپا در کنار هم قطعا ما را به هماهنگی بیشتری خواهد رساند. و اینکه در پادووا هم کنار هم هستیم امتیاز مثبتی برای هر دوی ما خواهد بود. علاوه بر این، میتوانم به او زبان ایتالیایی را یاد بدهم که سریعتر بتواند صحبت کند و امیدوارم که این امر برای او مفید باشد تا بتواند به سرعت در تیم قرار گیرد.

داخل زمین  میدانیم که شما سرویس های خوبی دارید، اما در خارج از زمین یان چگونه ادمی است؟در خارج از زمین من یک فرد کاملاً آزاد هستم که عاشق معاشرت است. به همین دلیل خیلی سریع در ایتالیا اقامت گزیدم. من همچنین دوست دارم برای دوستانم آشپزی کنم  و حتما این کار را  در پادووا نیز ادامه خواهم داد.

یان زیمرمن

 

Jan ZimmermannKioene Padovaperugiaتیم پادوواتیم پروجاوالیبال ایتالیایاز زیمرمن
نظرات (0)
افزودن نظر