لانگ پینگ: برای دفاع از عنوان نیامده ایم، برای کسب آن اینجا هستیم

به گزارش آریاورزش جنی لانگ پینگ مربی باتجربه والیبال بانوان چین که تا پایان المپیک 2020 با تیم چین قرارداد داشت. به دلیل همه گیری ویروس کرونا و به تعویق افتادن المپیک او تا پایان بازی های توکیو قرارداد خود را تمدید کرد. او حضور در توکیو را دفاع از عنوان نمی داند بلکه امده است تا بار دیگر این قهرمانی را به دست آورد.

لانگ پینگ که در ریو 2016 با تیم والیبال چین توانست تیم میزبانِ برزیل را شکست دهد و مدال طلای بازی های المپیک را به گردن آویزد، حضور در این المپیک را سخت تر می داند که باید تلاش بیشتری برای کسب قهرمانی انجام داد.

لانگ پینگ صبح روز سه شنبه پس از اولین جلسه تمرین تیم در پایتخت ژاپن گفت: “ما از این عنوان دفاع نخواهیم کرد ، ما اینجا هستیم تا برای آن سخت مبارزه کنیم. از زمان بازی های ریو 2016 اوضاع بسیار تغییر کرده و حریفان ما بسیار پیشرفت کرده اند. ما نمی توانیم چیزی را قطعی و نهایی بدانیم. “

چین با کسب طلا در جام جهانی 2019 و برنز در جام جهانی 2018 ، قبل از آغاز بازی های توکیو، در زمره کسب عنوان قهرمانی قرار گرفته است. اما لانگ پینگ به بازیکنان خود یادآوری كرد كه برای نبردی سخت آماده شوند، او ادامه داد: “همه تیم ها در بازی های المپیك تمام تلاش خود را می كنند، ما باید برای هر نوع سختی  و مشکلی آمادگی كامل داشته باشیم.”

المپیک 2020المپیک ریوتوکیو2020لانگ پینگوالیبالوالیبال بانوانوالیبال بانوان چینوالیبال چین
نظرات (0)
افزودن نظر