شروع اردوی پنجم جوانان بدون عطایی

به گزارش آریاورزش اردوی پنجم تیم ملی والیبال جوانان ایران روز یکشنبه 27 تیرماه در غیاب بهروز عطایی سرمربی تیم ملی به میزبانی فدراسیون والیبال آغاز شد.

اردوی چهارم تیم ملی جوانان ایران درحالی 24 تیرماه درخانه والیبال به پایان رسید که با سفر تیم ملی والیبال بزرگسالان به توکیو، اردوی پنجم تیم ملی جوانان از روز یکشنبه (27 تیرماه) با ورود 19 بازیکن جوان به میزبانی فدراسیون والیبال آغاز شد.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان که پیش‌تر به دلیل مثبت شدن تست PCR به قرنطینه رفته بود، درحال سپری کردن دوره نقاهت است و در آغاز اردوی پنجم حضور ندارد. این احتمال وجود دارد که عطایی در روزهای آتی و پس از منفی شدن تست کرونا به اردو برگردد. مختاربوش بازیکن جوان تیم ملی با سپری کردن دوره بیماری و منفی شدن تست PCR، در اردوی پنجم حاضر شد.

گفتنی است پیش از این و در روزهای نخست برگزاری اردوی چهارم، علی حاجی‌محمدی به جمع اردونشینان ملحق شده بود تا جمع نفرات حاضر در اردو به عدد 20 برسد اما بعد از انجام تست PCR از اردونشینان جوان قبل از آغاز اردوی پنجم، تست حاجی‌محمدی مثبت شد تا این بازیکن هم به قرنطینه برود. حسین خوریانی آنالیزور تیم ملی نیز به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه به سرمی‌برد.

سرمربیگری تیم ملی جوانان را بهروز عطایی برعهده دارد. اسامی سایر اعضای کادرفنی به این شرح است: اكبر محمدى (سرپرست)، مصطفی کارخانه (مشاور فنی)، علیرضا طلوع‌کیان (مربی)، حسین کاظمی (مربی)، مهران زارع (مربی)، وحید صادقی (مربی)، حسین خوریانی (آنالیزور)، امین علی‌اکبری (آنالیزور)، مهرداد سعادت‌مهر (تراپیست)، حمزه فتحی (ماساژور).

اسامی 19 بازیکن دعوت شده به اردوی پنجم تیم ملی والیبال جوانان به شرح زیر است:

امیرحسین تقوی

یونس رمضانی

اردلان سیدعباسی

امیرحسین توخته

مهدی جلوه

محمد ولیزاده

متین احمدی

سینا نیکپور

امین خواجه‌خلیلی

سهیل کمال‌آبادی

عرفان جلالی‌نژاد

علیرضا شبان

حسین عزیزی

مختار بوش

رضا مهرجوی

یوسف نوذری

کاریل داداش‌اده

علی حاجی‌پور

امیرحسین صداقت

تیم ملی جوانان
covid19lockdownاردوی آماده سازیبهروز عطاییتیم جوانان والیبالقرنطینهوالیبال ایرانکروناویروس
نظرات (0)
افزودن نظر