لیگ قهرمانان اروپا | پیروزی اسکرا پس از شوک در ست اول در آخرین بازی مرحله گروهی

به گزارش آریاورزش، در آخرین بازی از دور برگشت رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم والیبال اسکرا بلخاتوف که در شهر خود میزبان بود موفق به شکست سه بر یک فنرباغچه ترکیه شد.

اسکرا مانند دیدار شب گذشته، ابتدا ست نخست را ۲۲-۲۵ واگذار کرد، اما در سه ست بعدی به ترتیب ۲۵-۲۰، ۲۵-۱۸، ۲۵-۱۹ پیروز شد.

  • میلاد عبادی‌پور در این بازی ۱۴ امتیاز شامل ۱۱ حمله، ۲ سرویس و یک دفاع بدست آورد. تایلر سندر با ۲۳ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان بود. او همچنین با ۶ دفاع و ۲۷ درصد دریافت عالی، بهترین مدافع و دریافت‌کننده در این دیدار بود.

بازی‌های دور برگشت گروه A زودتر از سایر گروه‌ها آغاز شده که تیم زاکسا از لهستان به عنوان اولین تیم، صعود خود را قطعی کرد. اسکرا که قبل از دیدار امشب جای خود را در رده دوم گروه A حفظ کرده بود، باید منتظر انجام بازی‌های سایر گروه‌ها باشد تا تکلیف صعود تیم‌های دوم مشخص شود.

بیست تیم در این رقابت‌ها حضور دارند که در پنج گروه چهار تیمی تقسیم شدند. تیم‌های صدرنشین از هر گروه مستقیم به مرحله پلی‌آف راه پیدا می‌کنند. سپس از میان تیم‌های دوم، سه تیمی که بهترین نتیجه را گرفته‌اند به دور بعد صعود می‌کنند.

اولویت ارزیابی ابتدا بر اساس تعداد بازی‌های برده می‌باشد. سپس به ترتیب امتیازات بدست آمده، معدل ست، معدل پوینت و بازی‌های رو در رو محاسبه می‌شود.

شاگردان گگل در مرحله گروهی چهار برد، دو شکست و ۱۳ امتیاز بدست آوردند.

اسکرا بلخاتوف – فنرباغچه / لیگ قهرمانان اروپا
اسکرا بلخاتوفلژیونرهای والیباللیگ قهرمانان اروپالیگ قهرمانان والیبال اروپامیلاد عبادی پوروالیبال
نظرات (0)
افزودن نظر