میخائو سرمربی تیم اسکرا: جایی برای خطا نداریم

به گزارش آریاورزش تیم اسکرا بلخاتوف در هفته جاری رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را در پیش دارد. این تیم در گروه A بازی ها و با تیم های زاکسا کوژله لهستان، فنرباغچه ترکیه  و لیندماتس آلست بلژیک هم گروه است.

نتایج شش مسابقه که از سه شنبه تا پنجشنبه برگزار می شود ، تعیین می کند که کدام تیم یا تیم ها به مرحله یک چهارم نهایی صعود خواهد کرد. بر اساس نتایجی که  در این مسابقات و مسابقات دور رفت که در زاکسا برگزار شد مشخص می شود چه تیم هایی صعود کننده خواهند بود.در مرحله پلی آف تیم های صدرنشین هر پنج گروه و سه تیم از دومین تیم ها  با بهترین معادل امتیازی حضور خواهند داشت.

در گروه A رقابت ها، تیم زاکسا بیشترین شانس صعود را به عنوان تیم اول از این گروه دارد چون هر سه مسابقه دور رفت را با پیروزی به اتما رسانده است و ختی یک ست را هم از دست نداده است. دومین تیم این گروه اسکرا است که سه امتیاز از زاکسا کمتر دارد

با این حال ، همانطور که سرمربی بلخاتوف اعلام کرد ، تیم او به شدت متمرکز در  رقابت های اروپایی خواهد شد و در این مدت مراحل آماده سازی نهایی برای حضور در این رقابت را می گذراند. تیم اسکرا می خواهد از شانس میزبانی خود استفاده کرده و برای به دست آوردن جایگاه اول با تیم زاکسا بجنگد. برنده تقابل مستقیم دو تیم لهستانی در روز سه شنبه مشخص می شود.

سرمربی ین میخائو میشِکو در مورد تورنمنت پیش رو ابراز کرد:
یک تورنمنت طاقت فرسا در انتظار ماست اگر به صعود فکر می کنیم ، هیچ جایی برای خطا نداریم. مسابقات به میزبانی بلخاتوف از روز سه شنبه آغاز می شود. ما تنها تیمی در پلاس لیگا هستیم که تواستیم روند امتیاز گیری زاکسا را کند کنیم.

  می دانیم که آنها بسیار خوب بازی می کنند ، به خصوص در دفاع .  و اینکه تا اینجای هر رقابتی به طور پیوسته و منظم برده اند، با این حال ، من امیدوارم که رویکرد ذهنی ما و این واقعیت که در خانه بازی می کنیم به ما امکان بازی بسیار عالی را بدهدتا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

تمرکز اصلی ما در این رقابت، بازی با تیم زاکسا است و بازی سرنوشت ساز برای ما همین بازی است بعد از اتمام این بازی به بازی های بعدی فکر میکنم. اگر بازی را واگذار کنیم انوقت به عنوان تیم دوم  صعود کننده باید منتظر نتایج سایر گروه ها باشیم.

– قطعاً از اینکه مسابقات ما دو هفته زودتر از گروه های دیگر برگزار می شود ناراحت هستیم در این فرصت زمانی کم، باید کمترین خطا یا اصلا خطایی نداشته باشیم زیرا فرصت جبرانی نداریم. ما از این موضوع آگاه هستیم و میخواهیم بالاترین سطح انرژی و تمام قدرت خود را برای  بازی اول بگذاریم.

اسکرا بلخاتوف
CEVcovid19PLUSLIGAاسکرا بلخاتوفزاکسا کوژلهلیگ قهرمانان اروپامیلاد عبادی پوروالیبالپلاس لیگا
نظرات (0)
افزودن نظر