هاینن نگران باتا قطر پاسور تیم اش است

به گزارش آریاورزش تیم پروجا با اینکه خیلی خوب کار می کند اما هاینن هنوز کمی نگران است.

مسئله ای که ذهن هاینن را در این مدت به خود بسیار مشغول کرده است  قطر پاسور تیمش اتاناسیه ویچ صربستانی است.  البته در این مدت بازیکنانی چون لئون ، پلوتونسکی و هورست به خوبی جای خالی این بازیکن را پر کرده اند اما تا چه زمان هاینن میتواند به این روال اعتماد کند؟!

هاینن، لئون را بسیار قبول دارداو 10 عنوان MVP  را از آن خود کرده است. هاینن در فصل گذشته بازیکنانی چون لانزا، شُرد هوخِن دُرن را هم داشت که هر دو دیگر در پروجا بازی نمی کنند.

 آتاناسیه ویچ بمب افکن صربستان در تابستان امسال تحت عمل جراحی زانو قرار گرفت. پس از مدتی هم درگیر ویروس کرونا شد و بدنش بسیار ضعیف شد. به همین دلیل توانبخشی بعد از عمل جراحی اش  مدت زیادی طول کشید. وی تا پایان ماه نوامبر به تیم بازنگشت. او در اوایل ژانویه سال جدید هم مصدومیت دیگری پیدا کرد که خوشبختانه جزئی بود. آتاناسیه ویچ در باخت 1: 3 برابر ایتاس ترنتینو  و پیروزی 3: 0 مقابل راونا نتوانست بازی کند. حتی با حضور او در دو بازی که با تیم لوبه داشتند، در هر دو بازی به این تیم باختند. بار اول 1: 3 در لیگ قهرمانان که فقط ست اول در بازی حضور داشت، و سپس در 23 دسامبر در سوپرلیگ که فیکس بازی کرد ولی باز هم 2: 3  بازی را واگذار کردند.

اگر آتاناسیه ویچ به این زودی ها خوب نشود، بیشتر بار حملات تیم بر روی لئون خواهد بوذ و او به سختی می تواند در همه بازی ها قدرتمندانه عمل کند. ویلفردو در بازی با تیم های  ضعیف تر  می تواند بار حملات را به دوش بکشد ولی در بازی های سخت مثل  بازی مقابل لوبه و ترنتینو نشان داد که به تنهایی نمی تواند تمام  بار بازی را به دوش بکشد. به هر حال تیم های قدرتمندی هستند.

هاینن و لوئن

 به نظر می رسد اگر آتاناسیه ویچ نتواند به روزهای اوج خود برسد و از مصدومیت رهایی یابد شاید پروجا برای قهرمانی ایتالیا و یا حتی جام حذفی هم به مشکل بزرگی برخورد کند.

در بازی یکشنبه گذشته آتاناسیه ویچ در لیست تیم حضور داشت اما هاینن از او استفاده نکرد تا کاملا بهبود یافته و بتواند در فینال بازی ها حضور داشته باشد.

باتا پس از چهارده روز دوری از تمرینات، هفته پیش به تمرینات بازگشت. احتمال دارد که در بازی هفته اینده در مقابل مودنا به میدان برود. و روند رو به بهبود خود را هر چه بهتر و سریعتر بگذراند.

اتاناسیه ویچالکساندرجام حذفیسری ا ایتالیاوالیبالویتال هاینن
نظرات (0)
افزودن نظر