لژیونرها در هفته ای که گذشت…

لژیونرهای ایران در هفته ای که گذشت

به گزارش آریاورزش لژیونرهای ایران در لیگ والیبال کشورهای مربوطه به مصاف رقبای خود رفتند. موسوی و عبادی پور با اینکه عملکرد خوبی در تیم خود داشتند ولی نتوانستند مانع باخت تیم هایشان شوند. توخته ، اسفندیار و کریمی موفق به شکست حریفان خود شدند.

موسوی در سری آ ایتالیا بازی معوقه از هفته هفدهم لیگ والیبال ایتالیا، تیم پیاچنزا میزبان مودنا بود و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.

پیاچنزا این دیدار را با نتایج ۳۳-۳۵، ۱۵-۲۵ و ۲۲-۲۵ واگذار کرد. #سیدمحمدموسوی ۷ امتیاز شامل ۵ حمله و ۲ دفاع بدست آورد.

آرون راسل و دنیل لاویا هر دو با ۱۴ امتیاز به ترتیب امتیازآورترین بازیکن برای پیاچنزا و مودنا بودند. پیاچنزا با ۹ برد، ۹ باخت و ۲۷ امتیاز در رده ششم است.

 

عبادی پور در  پلاس لیگا بازی معوقه هفته دوازدهم بین دو تیم اسکرا بلخاتوف و رسوویا

‌تیم اسکرا بازی 2-0 باخته را برگرداند و دو تیم در ست شماری برابر 2 شدند.  در ست پنجم نتوانست روندی که پیش گرفته بود را ادامه و ست را 15-11 به حریف خود باخت تا نهمین شکست این فصل خود را رقم بزند و با 27 امتیاز از 17 بازی در رده هشتم جدول باقی بماند.
میلاد عبادی پور (18 حمله و 2 دفاع) همراه با تیلور سندر در این بازی هر کدام 20 امتیاز به دست اورند.

میلاد عبادی پور

امیرحسین توخته در لیگ والیبال اسلوونی آچه ها والی و برد دلچسب بازی معوقه هفته هفتم قدم به قدم تا باز پس گیری صدر جدول موزالیگ

 در بازی معوقه هفته هفتم مورالیگ (لیگ منطقه ای اروپای مرکزی) تیم آچه ها والی که اکو کریمی و امیرحسین توخته را در اختیار دارد مهمان تیم والیبال ویرتیل انریش بود.
در این بازی که در 4 ست برگزار شد شاگردان کریمی 3-1 پیروز شدند. اکو کریمی همچون باری های گذشته در کنار زمین بود و توخته 5 امتیاز شامل 1 سرویس، 2 دفاع و 2 حمله برای تیمش به دست آورد.
یاران توخته با این برد به صدر نزدیک شدند و با 7 برد و 2 باخت از 9 بازی (1 بازی کمتر نسبت به تیم اول جدول) 21 امتیازی شدند و در صدد از پس گیری صدر جدول موزالیگ هستند.

امیرحسین توخته در لیگ والیبال اسلوونی

اسفندیار و جواد کریمی در لیگ والیبال بلژیک برد آسان گرین یارد در بازی معوقه هفته هفتم سوپرلیگ بلژیک
در بازی معوقه هفته هفتم سوپرلیگ بلژیک تیم والیبال گرین یارد مقابل تیم والیبال وارم در یک بازی خانگی به میدان رفت.
در این بازی که در سه ست برگزار شد یاران اسفندیار و کریمی سه بر صفر پیروز شدند.اسفندیار 8 امتیاز شامل 2 سرویس، 2دفاع و 4 حمله به دست آورد.همچنین جواد کریمی 4 امتیاز شامل 2 حمله و 2 دفاع به دست آورد.
گرین یارد با این پیروزی 32 امتیازی شد و به صدر جدول سوپرلیگ بلژیک رسید. (12 بازی، 10 برد و 2 باخت)

امیرحسین اسفندیار و جواد کریمی / لیگ والیبال بلژیک

امیر غفور در لیگ ترکیه در بازی معوقه تیم بورسا و سورگون

باخت ۳ بر صفر بورسا ،در روز غیبت امیر غفور به دلیل معوقه بودن بازی دو تیم بورسا و سورگان, نمی توانست در این دیدار بازی کند.

office 2019

اسلوونیبلژیکسری آ ایتالیامحمد موسویمیلاد عبادی پورواالیبالپلاس لیگاکروناویروس
نظرات (0)
افزودن نظر