سری آ ایتالیا| نتایج هفته هفتم دور برگشت

به گزارش آریاورزش سری آ ایتالیا در هفته هفتم دور برگشت برگزار شد و تیم ها به مصاف رقبای خود رفتند.

در یکی از جذابترین بازی های این هفته سری ا ایتالیا دیدار بین تیم ترنتینو و مونزا بود. در یک بازی سراسر هیجان در نهایت تیم ترنتینو بود که توانست  3-2 (25-16, 20-25, 25-17, 20-25, 15-13) پیروز بازی شود. تیم ترنتینو نهمین پیروزی متوالی خود را به دست آورد.

عبدالعزیز که عنوان MVP ماه سامبر سال 2020 را از ان خود کرده بود با انرژی مضاعف در این بازی حاضر شد.

MVP: ریکاردو لوکارلی از تیم ترنتینو شد.

ریکاردو لوکارلی بعد از پیروزی در این بازی گفت: مسابقه آسانی نبود، ولی با توجه به شرایط فعلی ما و توانایی تیم حریف پا به این بازی گذاشتیم.  چند روز  استراحت  برای اینکه در اوج آمادگی خود باشیم کافی نبود به همین دلیل بیشتر خوشحالیم که پیروز شدیم. برای رسیدن به هدفمان باید تلاش بیشتری انجام دهیم.

فیلیپو لانزا بازیکن تیم مونزا : این مسابقه از نظر سطح  والیبال بسیار عالی بود. فراز و نشیب های زیاد در هر دو طرف ووجود داشت. هر دو تیم نمایش تیمی عالی را ارائه کردند. ما به ترنتینو سفر کردیم تا نهایت تلاش خود را بکنیم  و بازی جذابی را به نمایش بگذاریم. گرفتن یک امتیاز از تیمی چون ترنتینو آن هم در خانه خودش، برای ما بسیار ارزشمند است.

اما تیم پروجا بعد از پس از شروع غم انگیزش در 2021 ، در بازی با تیم راونا توانست  0-3 (21-25, 21-25, 22-25) بازی را ببرد و  اولین پیروزی سال جدید خود را ثبت کند. پروجای صدر نشین با این برد فاصله امتیازی خود را با تیم لوبه به عدد 5 و با ترنتینو به 9 رساند. البته شانس هم با تیم پروجا یار بود چون بازی هر دو تیم ترنتینو و لوبه به ست پنجم رسید و امتیازات تقسیم شد.

ارزشمندترین بازیکن زمین اوله پلوتنیتسکی از تیم پروجا شد.

یکی دیگر ار بازی های جذاب  این هفته دیدار بین دو تیم لوبه و میلانو بود که لوبه توانست به سختی با نتیجه 2-3 (21-25, 32-30, 25-23, 22-25, 10-15) پیروز بازی شود.

لوسیانو دی چکو که ارزشمنترین بازیکن زمین هم شد  بعد از برد در این بازی گفت: ما از میلان انتظار چنین واکنش غرورآمیزی را داشتیم. در واقع آنها ما را با مشکل مواجه کردند و بازی به ست پنجم کشیده شد. از این پیروزی خوشحالیم توانستیم دو امتیاز بگیریم..  مسابقه خیلی عالی بود. می خواهم بیش از کار فردی  در مسابقات خاص پیروزی تیمی داشته باشیم .  امروز چیزهای زیادی در بازی یاد گرفتیم و باید برای این پیروزی جشن بگیریم. ما باید پیش برویم هنوز  بازی های زیادی وجود دارد. هر بازی برای ما مهم است، ما قدم به قدم پیش می رویم.

بازی معوقه دو تیم مودنا و پادووا هم 3-0 (25-23, 25-17, 30-28) به سود تیم مودنا خاتمه یافت.

دیدار بین تیم های ورونا و چیسترنا هم 0-3 (23-25, 22-25, 23-25) به سود ورونا تمام شد.

سری آ ایتالیا/ هفته هفتم دور برگشت

kaspersky

تیم لوبهتیم پروجاسری آ ایتالیاسوپرلیگ ایتالیامودناوالیبال ایتالیاپیاچنزاکروناویروس
نظرات (0)
افزودن نظر