تیم لوبه با پیروزی به آغوش کریسمس رفت

به گزارش آریاورزش سری آ ایتالیا بازی به تعویق افتاده از هفته دهم سوپر لیگ بین دو تیم پروجا و لوبه به سود تیم لوبه به پایان رسید.

تیم لوبه در رده دوم جدول سری آ ایتالیا و بعد از تیم پروجا صدر جدولی قرار دارد. تا قبل از این بازی اختلاف امتیاز  دو تیم 7 امتیاز بود که با برد در برابر تیم پروجا به عدد 4 کاهش یافت.

ست اول را 25- 22 پروجا برد تا نشان دهد که این بار برای پیروزی حاضر شده است. ولی در ادامه تیم لوبه ست دوم را باسختی بسیار و امتیاز 30-28 و ست سوم را کمی راحت تر 25-18 از ان خود کرد تا در ست شماری 2-1 پیش بیفتد. در ست چهارم تیم پروجا بود که قصد باختن نداشت و با امتیاز 25-18 ست را پیروز شد تا دو تیم در ست شماری برابر شوند و بازی به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم تیم لوبه با قدرت هر چه تمام تر نشان داد که میخواهد صدر نشینی را از پروجا باز پس بگیرد و قدم اول کم کردن اختلاف امتیاز خود را برداشت و 15-12 ست و بازی را  3-2 پیروز شد.

سری آ ایتالیا/ پروجا – لوبه

همانطور که پیش بینی شده بود دفاع عامل اصلی تیم برنده شد. لئال بازیکن کوبایی – برزیلی تیم لوبه 24 امتیاز و دیگر بازیکن کوبایی تیم سیمون 5 دفاع عالی داشت. در طرف دیگر میدان و تیم پروجا بازیکن کوبایی – لهستانی این تیم لئون 23 امتیاز به دست آورد. پلوتنیتسکی 5 امتیار سرویس و سباستین سوله 4 دفاع عالی برای برای تیم پروجا به دست آوردند.

در بازی دیگر عقب افتاده از هفته دهم سری آ ایتالیا بازی دو تیم ورونا و مودنا بود که به میزبانی تیم مودنا و در سالن پالاپالینی برگزار شد و تیم جیانی توانست 3-1 یاران استویچف را شکست دهد.

ست اول را مودنا 25-19 از آن خود کرد. در ست دوم ورونا به سرعت به بازی برگشت و دو تیم در امتیازگیری پایاپای پیش رفتند و در نهایت تیم ورونا بود که 30-28 ست دوم را پیروز شد.

ست سوم هم دو تیم بسیار نزدیک به هم کار میکردند ولی مودنا بود که توانست 25-23 را از آن خود کند. ست چهارم، مودنا از همان ابتدا اختلاف امتیاز خود را زیاد کرد و 10-4 پیش افتاد و در نهایت 25-19 ست چهارم و بازی را 3-1 پیروز شد.

نتایج بازی های تعویق افتاده از هفته دهم سری آ ایتالیا

covid19lubemodenaperugiaVERONAاستویچفتیم لوبهتیم مودناتیم وروناتیم پروجاجیانیدی جورجیسری آ ایتالیاهایننوالیبال
نظرات (0)
افزودن نظر