آتناسیه ویچ بازی امشب مقابل لوبه سرگرم کننده است

به گزارش آریاورزش بازی دو تیم پروجا و لوبه در سری آ ایتالیا که از بازی های عقب افتاده ی هفته دهم سوپر لیگ ایتالیا امروز ساعت 18 به وقت محلی برگزار حواهد شد. دو تیم پروجا و لوبه به ترتیب در رده های اول و دوم جدول سری آ ایتالیا قرار دارند.

آتناسیه ویچ کاپیتان تیم پروجا در مورد بازی امشب مقابل تیم لوبه گفت: مسابقه بزرگی را پیش رو داریم. خیلی منتظر این بازی بودیم و مطمئنا لحظات سرگرم کننده ای را در این بازی خواهیم داشت. تا الان در خانه بازی های خوبی داشته ایم و مطمئنم که امشب هم بازی خوبی را انجام می دهیم. اگر بخواهیم لوبه  را ببریم باید بهترین بازی خود را انجام دهیم.  ما روز یکشنبه با ورونا یازی داشتیم در حالی که آن ها بدون بازی در روز یکشنبه مقابل ما حاضر می شوند و استراحت بیشتری داشتند، که به هر حال خیلی فرقی هم نمی کند. باید در مقابل تیم لوبه به لحاظ فنی خیلی خوب کار کنیم، فکر می کنم دفاع در این بازی حرف اول را در پیروزی هر یک از دو تیم داشته باشد.

ترکیب احتمالی هاینن برای بازی امشب: تراویسا و آتناسیه ویچ  به صورت قطر، سوله و ریچی در مرکز زمین، لئون و پلوتنیتسکی، و لیبروی تیم کولاچی بازی را شروع می کند.

دی جورجی سرمربی تیم لوبه باید با بهترین ترکیب خود یعنی دچکو و ریچلیکی به صورت قطر، سیمون و انزانی در میان میدان، لئال و خوانتورنا، و فابیو بالاسو به عنوان لیبرو در زمین قرار بگیرد.

دو تیم پیش از این 49 بار با هم بازی کرده اند که 45 بار در جام های ایتالیا  و چهار بار در بازی های قاره ای به مصاف هم رفته اند. آخرین بازی دو تیم 8 دسامبر، یعنی دو هفته پیش بود که تیم لوبه توانست 3-1 پیروز بازی باشد  (25-22, 22-25, 25-20, 25-23)

این بازی ساعت 18 امروز به وقت محلی (20:30 به وقت ایران) از شبکه eleven sport  پخش مستقیم خواهد داشت.

بازی لوبه – پروجا سری آ ایتالیا
تیم لوبهتیم پروجاتیم پروجیادی جورجیسوپر لیگ سری آ ایتالیاهاینن
نظرات (0)
افزودن نظر