پروجا برابر مودنا پیروز شد و به صدر جدول بازگشت.

به گزارش آریاورزش از بازی های به تعویق افتاده در هفته نهم سری آ ایتالیا دو تیم پروجا و مودنا به مصاف هم رفتند که در این بازی شیاطین سرخ توانستند 3-0 (25-20, 25-23, 26-24) تیم مودنا را شکست دهند و به صدر جدول برگردند.

علی رغم نتیجه نهایی بازی سخت و طولانی برای دو تیم بود. مودنا میهمان پروجا بود. تیم مهمان در  ست های دوم 21 – 19  و سوم 22-19 پیش افتادند، و نزدیک به برد در این ست ها بودند تا سختی بازی را برای تیم پروجا بیشتر کنند. اما هاینن بار دیگر هوشمندی خود را به رخ کشید و بازی را با چرخش در سرویس ها و دفاع و توپ های برگشتی توانستند بازی را از آن خود کنند.

تیم مودنا در این بازی دفاع های بسیار خوبی کرد و در ضد حمله ها هم تیم پروجا را تحت فشار قرار داد. در پروجا هم زوج تراویسا –ریچی مثل دیوار سنگی دفاع میکردند و  کولاچی لیبروی تیم هم در گرفتن توپ ها بسیار عالی کار کرد.

مودنا-پروجا سری آ ایتالیا

در این بازی لئون با 19 امتیاز ارزشمندترین بازیکن زمین شد. پلوتنیتسکی 10 امتیاز و تیستر هورست قطر پاسور هلندی تیم پروجا که به جای اتناسیویچ  به زمین آمد توانست 14 امتیاز  به دست آوَرَد و  بار دیگر ذکاوت هاینن در  لحظات حساس را نشان داد. برای تیم مودنا هم نمانیا پتریچ  صرب هم توانست  18 امتیاز از جمله 4 بلاک کسب کند.

هایین بعد از برد در این بازی:  از این پیروزی در خانه بسیار خوشحالم ولی زمان کمی داریم تا برای بازی یکشنبه با تیم پیاچنزا آماده شویم. خوشبختانه در ان بازی هم میزبان هستیم.

از دیگر بازی به تعویق افتاده در هفته نهم  این فصل سری آ  ایتالیا دیدار دو تیم لوبه و سیسترنا بود که در یک بازی که کمی بیش از یک ساعتت طول کشید تیم لوبه توانست 3-0 (25-17، 25-15، 25-23)  پیروز بازی شود و با یک امتیاز کمتر نسبت به  پروجا در رده دوم جدول قرار بگیرد.  خوانتورنا با کسب 15 امتیاز شامل 3  سرویس و 2  دفاع ارزشمندترین بازیکن زمین انتخاب شد.

لوبه – سیسترنا سری آ ایتالیا
cisternacovid19lubemodenaperugiaتیم سیسترناتیم لوبهتیم مودناتیم پروجاسرمربیهایننوالیبال ایتالیاکرونا ویروسکواچ
نظرات (0)
افزودن نظر