سری آ ایتالیا / پیشتازی والنتیا در شکست دادن ابر قدرت های سوپرلیگ ایتالیا

به گزارش آریاورزش در روزی که به احتمال بسیار بالا  پاسورها  باعث پیروزی یا باخت تیم خود شدند. از نبودن جیانه لی و پاس عبدالعزیز برای ترنتینو و رسیدن بزنگاه تراویسا به میلان برای بازی مقابل میلانو.

ترنتینو هم  در لیست غول های سری آ  قرار گرفت که توسط والنتینا شکست خوردند. پیش از این تیم لوبه بعد از سپری کردن دوران قرنطینه در مقابل این تیم قرار گرفته و شکست خورده بود.

وقتی تیم لوبه به والنتینا باخت به نظر اتفاقی بود که یکبار افتاده است، اما وقتی در مدت کوتاه 10 روزه دو بار این اتفاق می افتد کاملا طبیعی به نظر می رسد که والنتینا گام بزرگی برای ادامه لیگ برداشته است.. در بازی دیشب تیم والنتینا توانست 3-1 ترنتینو را شکست دهد (25-18, 22-25,  25-23، 25-23).

تیم ترنتینو با توجه به اینکه ویروس کرونا هر دو پاسور این تیم را مبتلا کرده بود، به ناچار نیمیر عبدالعزیز را به عنوان پاسور به میدان فرستاد و عملا یکی از قدرت های حمله خود را از دست داد.  آنها تلاش خود را کردند ولی بازی را واگذار کردند. والنتینا با این برد در رده سوم جدول و ترنتینو در رتبه هشتم قرار دارند.

بهترین بازیکن زمین تیبو روسارد از تیم والنتینا بود.

نیمیر عبدالعزیز در سری ا ایتالیا

در بازی دیگر سری آ ایتالیا دو تیم پروجا و میلانو به مصاف هم رفتند و در یک کار گروهی قدرتمند توانستند بازی را از آن خود کنند.  دراگان تراویسا دو ساعت قبل از بازی به میلان رسید، آتاناسیویچ  دارد به اوج خود نزدیک می شود، لئون عالی کار کرد و سوله خوب دفاع کرد و این همان کار گروهی است که هاینن همیشه در نظر داشته است.

تراویسا بعد از برد 3-1 مقابل میلانو گفت: ما تیم متحد و صبوری هستیم. در این مدت فشار زیادی را تحمل کردیم ولی کم نیاوردیم و به یکدیگر انرژی دادیم . امروز بازی بی نظیری را به نمایش گذاشتیم، بسیار خوشحالم “باتا” ( اتاناسیویچ) به جمع تیم بازگشته است او بازیکن بزرگی برای ماست. این برد، باخت مقابل مونزا را کاملا شست، عملکرد تیمی امروز ما درواقع روندی است که تا به اینجای فصل انجام داده ایم و ادامه خواهیم داد.

آتاناسیویچ هم در پایان بازی گفت:ما بعد از باختی که به مونزا دادیم به این پیروزی خیلی احتیاج داشتیم. سه امتیازی که گرفتیم برایمان بسیار ارزشمند است چون میلانو تیم سرسختی است و اینکه در خانه عالیتر هم بازی می کند. به همه تیم تبریک میگویم مخصوصا به دراگان که در ساعات پایانی مانده به بازی از پروجا آمد. او بعد از 5 ساعت سفر به میلانو رسید  و فرصت گرم کردن خود را هم نداشت. او یک بازی فوق العاده انجام داد.  به نظرم امروز او بهترین  بازیکن زمین بود.

بهترین بازیکن بازی پروچا- مولانو ویلفردو لئون شد.

الکساندر اتاناسیویچ

در بازی دیگر سری آ ایتالیا دو تیم مودنا و سیسترنا، تیم مودنا به سختی و با نتیجه 3-2 ، (19-25, 25-19, 27-25, 22-25, 7-15) توانست بازی را ببرد. 

بهترین بازیکن این بازی موریتز کارلیتزک از تیم مودنا بود.

تیم مودنا

نکته قابل توجه در این بازی خطوط نارنجی روی صوت بازیکنان مودنا بودکه به دلیل روز جهانی 

#نه_به _خشونت_علیه_زنان انجام داده بودند.

 

covid19تیم میلانوتیم والنتیناتیم پروجاسری آ ایتالیاوالیبال ایتالیاپاسورکروناویروس
نظرات (0)
افزودن نظر