اولین شکست پروجا برابر مونزا بعد از دوران قرنطینه

به گزارش آریاورزش تیم پروجا بعد از مدت ها غیبت به میادین به دلیل مثبت بودن تعدادی از بازیکنان و اعضای تیم پروجا با شانس همراه نبود.

تیم پروجا که از 25 اکتبر دیگر بازی نکرد ، در بازگشت خود در دیدار خود مقابل مونزا نتوانست آنطور که باید عمل نکرد و بازی مقابل تیم مونزا را 3-0  (25-22, 25-21, 25-20) واگذار کرد تا اولین شکست این فصل خود را رقم بزند.

تیم پروجا بدون پاسور اصلی خود دراگان تراویسا به بازی رفت نتوانست در لحظات سرنوشت ساز مطمئن عمل کند، هر چند عملکرد زیمرمن پاسور آلمانی تیم قابل ستایش است ولی دوری از میادین و تمرینات پراکنده در نهایت تاثیر خود را روی تیم میگذارد.

در این بازی لئون  6 خطای سرویس داشت و دفاع های سوله هم که مانند دژ محکم در مقابل حملات بود مانند قبل نبود. با توجه به همه این شرایط پیش آمده، تیم پروجا هنوز می تواند به شرایط ایده آل یک ماه قبل خود برسد. تنها نکته مثبت برای تیم پروجا بازگشت الکساندر آتناسیه ویچ به میدان بود.  او در ست سوم به بازی آمد و با توجه به عملکرد ضعیف تیم نتوانست موثر واقع شود با اینحال به بازی آمد تا کم کم به شرایط بازی ها برگردد و برای رویایی با میلانو که روز چهارشنبه برگزار خواهد شد به آمادگی اولیه برای بازی برسد.

پیروزی تیم مونزا برابر پروجا

ست اول را تیم پروجا اصلا خوب شروع نکرد و با سرویس هایی که لئون از دست داد اختلاف امتیاز زیاد شد  تا  24-18 رسید. لئون در ادامه بازی نگذاشت تیم مونزا امتیاز مچ ست را بگیرد ولی در نهایت لاکومژا 25-20 ست اول را از آن خود کردند.

ست دوم بازی متعادل تر آغاز شد و دو تیم پایاپای پیش رفتند و برابر 19 شدند.  این بار هم داوروونوک و لاگومژیا به داد تیم مونزا رسیدند و 21-19 پیش افتادندو. هاینن تایم گرفت، اما بعد از بازگشت با دو امتیاز سرویسی که تیم مونزا می گیرد جواب خود را می گیرد. لئون سعی کرد تا روند امتیاز گیری مونزا را بگیرد ولی آنطرف هم هولت آمریکایی تنها منتظر فرصت بود تا امتیاز آخر ست را بگیرد و 25-21 ست را از آن خود کنند و 2-0 از پروجا پیش افتادند.

ست سوم هاینن آتناسیه ویچ را برای به زمین می فرستد و توانست 3-1 جلو بیفتد ولی خب تیم مونزا در دفاع سری آ ایتالیا مشهور است و توانست امتیازات را جبران کند. لانزا حملات بسیاری انجام داد و از ان طرف هم الکساندر تازه به میادین بازگشته فاصله را کم میکرد 18-17 کرد. ولی در نهایت این لانزا بود که امتیاز اخر ست و بازی را گرفت تا 25-22 و 3-0 پیروز بازی شود.

بهترین بازیکن بازی پروجا- مونزا سانتیاگو اردونا از تیم مونزا شد.

 در سایر بازی های دور برگشت سری آ ایتالیا، پیاچنزا 3-1 میلانو را شکست داد و پادوا 3-1 برابر ورونا پیروز شد

covid19locldownmaxwellholtmonzaphilipolanzaSir Safety Conad Perugiaتیم پروجاسری آ ایتالیاسوپر لیگ ایتالیاقرنطینه
نظرات (0)
افزودن نظر