آتناسویچ: دیگر انتظار برای بازی سخت است

به گزارش آریاورزش در آستانه دیدار دو تیم پروجا و مونزا، کاپیتان تیم پروجا آتناسویچ گفت بیش از این نمی‌توانیم صبر کنیم تا به رقابت‌ها برگردیم.

در آستانه پایان انتظار تیم پروجا به دلیل قرنطیه شدن ناشی از ویروس کرونا، تیم پروجا در بازی خارج از خانه به دیدار مونزا در سوپر لیگ ایتالیا خواهد رفت.

آتناسویچ قطر پاسور تیم ملی صربستان و کاپیتان تیم پروجا در این باره گفت: می‌دانیم که رقابت‌ها به هیچ وجه آسان نبوده و نیستند.  بازی‌ها در این فصل به دلیل کرونا خیلی منظم برگزار نشد، اما ما سعی کردیم همیشه تیم قدرتمندی بوده و آمادگی رویارویی با همه رقبا را داشته باشیم.

در بازی پیش رو و بازی با تیم مونزا، در سال‌های اخیر بازی‌های بسیار سختی داشتیم. تیم مونزا دفاع بسیار خوبی دارد و در ضد حمله‌ها هم خیلی خوب کار می‌کنند. از همین الان مشخص است که چه بازی سختی را در مقابل این تیم خواهیم داشت ولی ما مثل همیشه تمام تلاش خود را برای پیروزی در بازی می‌کنیم.

آتناسویچ ادامه داد: فکر می‌کنم  جنبه ذهنی و تمرکز روی بازی مهم‌تر از جنبه فیزیکی در این دیدار  باشد. ما باید از نظر ذهنی کاملا خود را آماده  کنیم و همانطور که گفتم نمی‌توانیم صبر کنیم تا به میدان بازی برگردیم. شاید مثل یک ماه پیش نباشیم ولی هنوز یک تیم هستیم و در این بازی هم جنگنده رقابت خواهیم کرد.

الکساندرآتناسویچ
covid19تیم پروجاسری آ ایتالیاکروناویروس
نظرات (0)
افزودن نظر