اسکرا به مرحله نیمه نهایی والیبال چهار نفره صعود کرد

به گزارش آریاورزش، تورنمنت والیبال ساحلی چهار نفره به نام PreZero Grand Prix که قرار بود به عنوان بازی‌های دوستانه پیش از فصل و سرگرمی برای هواداران باشد، مدتی است که آغاز شده و چهره چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

در این راستا عصر دیروز در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات، تیم والیبال اسکرا بلخاتوف‌ با نتیجه ۲ بر صفر شاگردان آناستازی را در تیم ورشو شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد. با این که گگل تغییر زیادی در تیمش ایجاد کرد، اما این موضوع تأثیر منفی بر روی عملکرد تیمش نداشت. در این دیدار کارول کلوس، بارتوش فلیپیاک، هوبر و پیه‌خوسکی برای اسکرا بازی کردند. در پایان فلیپیاک ۱۷ امتیاز بدست آورد و کارول کلوس کاپیتان اسکرا نیز در روز تولدش به عنوان ارزشمندترین بازیکن انتخاب شد.

ایندیکپول اولشتین نیز ۲ بر یک کوپروم لوبین را مغلوب کرد و حریف اسکرا در دیدار نیمه‌نهایی شد. شیمون یاکوبیشاک و وُیچِخ زالینسکی هر دو ۲۰ امتیاز بدست آوردند. تیم اولشتین در دفاع روی تور به وضوح بهتر از لوبین بود. آنها ۹ دفاع داشتند، در حالی که لوبین امتیازی از دفاع بدست نیاورد. متئورش پوربا به تنهایی برای اولشتین ۵ امتیاز از دفاع بدست آورد. علاوه‌براین اولشتین در سرویس و دریافت نیز عملکرد بهتری داشت.

در سایر بازی‌ها، تیم کاتوویتس ۲ بر صفر بنجین را مغلوب کرد. یاستژبسکی وگیل نیز با پیروزی نفس‌گیر ۲ بر یک آسکو رسویا را شکست داد و حریف کاتوویتس در بازی نیمه نهایی شد.

مرحله نیمه نهایی، رده‌بندی و فینال جام PreZero Grand Prix امروز یکشنبه برگزار می‌شود. دیدار تیم‌های اسکرا بلخاتوف و اولشتین ساعت ۱۵ خواهد بود.

اسکرا به مرحله نیمه نهایی والیبال چهار نفره صعود کرد
اخبار لژیونرهای والیبالتیم والیبال اسکرا بلخاتوفمیلاد عبادی پوروالیبال 4نفرهپلاس لیگا
نظرات (0)
افزودن نظر