اردوی تمرینی و دیدارهای تدارکاتی در برنامه تیم والیبال اسکرا + گزارش تصویری

به گزارش آریاورزش، تیم والیبال اسکرا بلخاتوف لهستان که میلاد عبادی‌پور، ملی‌پوش کشورمان را در اختیار دارد با سفر به شهر واسک از امروز اردوی تمرینی سه روزه ای را دور از خانه در این شهر بر پا کرده است.

برخی بازیکنان اسکرا مثل میلاد عبادی‌پور، میلان کاتیج، متئوش بینیک و .. که در تورنمنت والیبال ساحلی ورشو شرکت نکرده بودند،‌ تمرینات خود را از روز گذشته آغاز کردند در حالی که سایر بازیکنان استراحت کردند. تیلور ساندر،‌ ستاره آمریکایی اسکرا هم دیروز برای شرکت در تمرینات این تیم به لهستان رسیده است.

تیم اسکرا پس از اردوی تمرینی دیداری دوستانه ای را در روز ۱۷ مردادماه با تیم زاویرچه که هدایت آن بر عهده ایگور کولاکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی ایران است در دستور کار خود داشت که به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان تیم زاویرچه به کرونا این دیدار لغو شده است.

دیدار تدارکاتی با تیم وروا ورشو ( ۲۵ و ۲۶ مرداد ماه) ، شرکت در تورنمنت چهارجانبه به مناسبت ۹۰ سالگی باشگاه اسکرا به میزبانی شهر بلخاتوف (۳۱ مرداد و یکم شهریور ماه) با حضور تیم های زاکسا ، زاویرچه ، ویگل و شرکت در تورنمنت غول های والیبال به میزبانی شهر کپنو (۸ و ۹ شهریور ماه) با حضور تیم های ویگل ، ترفل گدانسک و وروا ورشو از جمله دیگر برنامه های پیش فصل یاران عبادی پور برای حضوری قدرتمند در مسابقات پلاس لیگا است.

 

اخبار لژیونرهاتیم والیبال اسکرابلخاتوفمیلاد عبادی پورپلاس لیگا
نظرات (0)
افزودن نظر