والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۱۹ – تهران/پیش بازی ایران و هندوستان

به گزارش آریاورزش، تیم ملی والیبال ایران امروز در آخرین بازی از مرحله یک‌چهارم نهایی قهرمانی آسیا به مصاف تیم هندوستان می‌رود تا بتواند صعود خود را به نیمه‌نهایی قطعی کند. هندی‌ها معمولاً تیم‌های سرسختی بودند و فیزیک و قدرت بدنی خوبی داشتند. آنها در دوره گذشته حاضر نبودند، اما در سال ۲۰۱۵ به مقام یازدهم رسیدند. بهترین نتیجه‌ای که هندی‌ها در مسابقات قهرمانی آسیا بدست آوردند مقام چهارم در سال ۲۰۰۵ به میزبانی تایلند بود.

ایران و هندوستان

شب گذشته ایران توانست چین را بار دیگر با نتیجه سه بر صفر شکست داده تا همچنان شانس صعود به نیمه‌نهایی را داشته باشد. همانطور که لوزانو هم اشاره کرد چین علاوه بر تجربه کمتر، مشکلاتی هم از نظر فنی داشت و این نکته در بازی دیشب احساس می‌شد. کندی دفاع وسط چین در حرکت به دفاع کناری زمین، موجب می‌شد اکثر حمله‌های ایران با یک دفاع همراه باشد و این نکته توسط کادر ایران آنالیز شده بود.

بنابراین سعید معروف که در حال حاضر بهترین پاسور مسابقات است، حتی برای بازیکنانی مثل امیر غفور و میلاد عبادی‌پور نیز پاس‌هایی با ارتفاع کوتاه می‌فرستاد تا دفاع وسط جا بماند. شاید در این میان پوریا فیاضی هنوز نتوانسته بود خیلی خوب با این شکل پاس هماهنگ شود و ضربه‌های او زیاد تبدیل به امتیاز نشد. در این بازی امیر غفور ۱۷ امتیاز کسب کرد و امتیازآورترین بازیکن بود (۱۶ حمله، یک دفاع). سید و میلاد عبادی‌پور نیز به ترتیب ۱۲ و ۹ امتیاز بدست آوردند. همچنین ایران در بازی مقابل چین ۷ دفاع و ۷ امتیاز سرویس داشت.

امیر غفورتیم ملی ایرانتیم ملی هندوستانسعید معروفسید محمد موسویمیلاد عبادی پوروالیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۱۹
نظرات (0)
افزودن نظر