اسکرا با میلاد ست طلایی را برد و به نیمه نهایی صعود کرد

به گزارش آریاورزش،  دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان والیبال اروپا بین دو تیم زنیت سن‌ پترزبورگ و اسکرابلخاتوف، سه بر یک به سود آبی پوشان زنیت سن پترزبورگ به پایان رسید و دو تیم در ست شماری برابر شدند. (بازی رفت با همین نتیجه یعنی سه بر یک به سود اسکرا به پایان رسیده بود.) بدین ترتیب برنده بازی را ست طلایی مشخص می کرد. در این ست عبادی پور و هم تیمی هایش ۱۵-۱۱ پیروز شدند تا آنها مسافر نیمه‌نهایی باشند.

سن‌پطرزبورگی‌ها با تمام قوا یک برد سه امتیازی می‌خواستند تا با حمایت هوادارانشان در ست طلایی بتوانند مجوز حضور در نیمه‌نهایی را بگیرند. اوضاع تا پایان جریان عادی دقیقاً همان بود که زنیت می‌خواست. ۲۵-۲۲، ۲۱-۲۵، ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۰ امتیاز ست‌های چهارگانه بود که رأی به برتری میزبان می‌داد. میزبانی که در حضور ۵۱۲۳ هوادارش با گروز آلمانی، کامِخوی کوبایی و بازیکنان وطنی‌اش می‌تاخت.
اما ست طلایی آن طور که میزبان می‌خواست پیش نرفت. مربی کارکشتۀ اسکرا (روبرتو پیاتزا) آرتور شالپوک –همان که حالا لئون در ترکیب لهستان جایش را می‌گیرد- را از آب نمک درآورد و به استراحتش پایان داد. با ورود شالپوک خط حملۀ اسکرا چنان جان گرفت که دیگر میزبان و هوادارانش نتوانستند کاری از پیش ببرند. او به تنهایی ۸ پوئن برای تیمش گرفت. ۱۵ – ۱۱ امتیاز ست طلایی بود که حکم به صعود اسکرابلخاتوف به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان داشت.


میلاد عبادی‌پور در این بازی ۱۵ پوئن از اسپک برای تیمش کسب کرد و با ۲۷% دریافت عالی بهترین دریافت کننده بازی لقب گرفت. حالا عبادی‌پور و هم‌تیمی‌هایش چشم به بازی لوبه – دینامومسکو دارند تا حریف نیمه‌نهایی‌شان را بهتر بشناسند. 
این بازی فردا شب ساعت ۲۰:۳۰ انجام می شود.

آخرین خبرها از تیم والیبال اسکرا بلهاتوف لهستاناسکرا بلهاتوفمیلاد عبادی پورمیلاد عبادی پور در لهستان
نظرات (0)
افزودن نظر