شکست اسکرا در هفته نهم / ولازوی: میلاد عبادی پور به ما روحیه داد

به گزارش آریاورزش، در هفته نهم پلاس لیگا تیم اسکرا بلهاتوف با نتیجه ۱-۳ مغلوب میزبان خود وارتا زاویرچه شد. میلاد عبادی پور در این دیدار عملکرد خوبی داشت و با ۱۱ امتیاز (۸ حمله، یک دفاع و ۲ سرویس) بیشترین امتیاز را برای تیمش کسب کرد.

ماریوش ولازوی، کاپیتان اسکرا در پایان این بازی گفت:

” اسکرا هنوز در شهر زاویرچه نبرده است و اسیر فضای خاص سالن و سروصدای هواداران میشود. اما مهمتر از آن برای برنده شدن، شما باید خوب والیبال بازی کنید. به تیم زاویرچه تبریک میگویم که در این دیدار عالی کار کردند مخصوصا در ست اول و دوم. ما در تمامی فاکتورها ضعیف عمل کردیم و نتوانستیم از عهده بازی خوب حریف بربیاییم. “

اسکرا بلهاتوف / میلاد عبادی پور

“در ست سوم به پیروزی امیدوار شدیم و با شایستگی این ست را بردیم. اما در ست چهارم؟ با اینکه ست نزدیکی بود و ما هم خیلی برایش جنگیدیم، اما در نهایت ۱-۳ باختیم! واقعا خیلی سخت است که توضیح بدهم چه اتفاقی افتاد.
اسکرا در این بازی تمام مهارت های خود را به نمایش نگذاشت و ما اصلا خودمان نبودیم و اشتباهات زیادی داشتیم. اشتباهاتی که تا قبل از این اتفاق نیفتاده بود. “

ولازوی در پاسخ به این موضوع که اسکرا باید قدردان میلاد عبادی پور باشد، کسی که در ست سوم روحیه جنگندگی را به تیم تزریق کرد گفت: ” میلاد از همه ما بهتر بود. یک سرویس دقیق و فوق العاده او به ما امیدواری داد و موجب شد ست سوم به نفع ما شود. چون بعد از سرویس میلاد ما سعی کردیم در همه فاکتورها بهتر بازی کنیم. اما برای مقابله با چنین تیم خوبی، فقط این کافی نیست.

اسکرا بلهاتوف / میلاد عبادی پور
لژیونرهای والیبالمیلاد عبادی پورمیلاد عبادی پور در لهستانمیلاد عبادیپوروالیبالوالیبال لهستانپلاس لیگا
نظرات (0)
افزودن نظر