پیام هواداری الکساندر آتاناسیه ویچ برای یاران میلاد عبادی پور

به گزارش آریاورزش، تیم والیبال اسکرا بلهاتوف پس از یک فصل تلاش بی وقفه و همزمان در اروپا و لهستان، پس از رقابتهای لیگ قهرمانان، دومین پلی آف خود را در پلاس لیگای لهستان پشت سر خواهد گذاشت. لازم به ذکر است در لهستان، دو تیم صدر جدول پس از دور گروهی مستقیما به پلی آف صعود می کنند. برنامه رقابتهای پلی آف پلاس لیگا در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ به شرح زیر می باشد:


یاران میلاد عبادی پور امشب در نخستین بازی پلی آف مقابل یاران آناستازی در لوتوس ترفل قرار میگیرند. اسکرا بلهاتوف علیرغم شایستگی در رقابتهای جام حذفی لهستان، مقابل لوتوس مغلوب شد و جام را به شاگردان آناستازی تقدیم کرد.

آناستازی از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ هدایت تیم ملی لهستان را بعهده داشت و میهائو وینیارسکی، مربی کنونی اسکرا بلهاتوف از شاگردان وی بود.از نکات زیبای بازی پلی آف پلاس لیگا، پیام هواداری الکساندر آتاناسیه ویچ به اسکرا بلهاتوف بود. بی بی فیس صربستانی تیم پروجا از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ در اسکرا بازی میکرد و امشب بازی مهمی را در مقابل لوبه در پلی آف پیش رو دارد با ارسال پیامی خطاب به بازیکنان، هواداران اسکرا و هموطن خود سرچکو لیسیناچ گفت:

“برای تیم سابقم اسکرا بلهاتوف در بازی‌های مهم پلی‌آف پلاس لیگا آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که همینطور تا پایان بازی‌ها موفق باشند. به هواداران عزیز هم تبریک می‌گم. همیشه باهاتونم بچه‌ها. می‌بینمتون”

الکساندر آتاناسیه ویچتیم والیبال اسکرا بلهاتوفمیلاد عبادی پورپلاس لیگا فصل 2018-2017
نظرات (0)
افزودن نظر